Bagli olan wifiyi COKERTME

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Hangi firmadan modem? Yüzde doksan TTNET'tir...

Önce windows özellikleri ekle/kaldır'dan Telnet İstemcisini - sunucu değil, istemci - kur.

Windows+R, "telnet 192.168.1.1", kullanıcı adı admin, şifre admin. Kolay kolay değiştiremezler zaten.

Bağlandıktan sonra sırayla, hepsinden sonra enter'a basarak "sh", "cd sbin", "halt"

İnternet bağlantısı gidecek ama modem normal çalışıyor görünecek. Bu onları epey oyalar.

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
Mesela ben bir açık yakalamıştım. Bağlı olduğum Wi-fi Maliye'nin ağıydı. Modemine girip istediğim değiştirmeleri yapabilirdim ama gidip uyardım açık olduğunu.

Sualtisavunma

Katılımcı Üye
9 Eyl 2016
499
0
İstanbul

Önce windows özellikleri ekle/kaldır'dan Telnet İstemcisini - sunucu değil, istemci - kur.

Windows+R, "telnet 192.168.1.1", kullanıcı adı admin, şifre admin. Kolay kolay değiştiremezler zaten.

Bağlandıktan sonra sırayla, hepsinden sonra enter'a basarak "sh", "cd sbin", "halt"

İnternet bağlantısı gidecek ama modem normal çalışıyor görünecek. Bu onları epey oyalar.
Yarbayim şuan pc ile yapamam bozukta...:/
Mesela ben bir açık yakalamıştım. Bağlı olduğum Wi-fi Maliye'nin ağıydı. Modemine girip istediğim değiştirmeleri yapabilirdim ama gidip uyardım açık olduğunu.
O açık degil bro eski modemden kaynakli..

Moderatör tarafında düzenlendi:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara

Jaganvir

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
292
1
stalker

telnet 192.168.2.1 23
Trying 192.168.2.1...
Connected to 192.168.2.1.
Escape character is '^]'.
Air5650TT login: admin
Password:
Login incorrect

manjaro linux kullanıyorum. kullanıcı adını ve parolayı doğru yazdığıma eminim, ama giriş yapmıyor bir türlü ?

Sualtisavunma

Katılımcı Üye
9 Eyl 2016
499
0
İstanbul

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.