bakın

24 Haz 2012
89
0
biz birisinden teamspeak 3 aldık bu queryleri acık unutmus ben serverquery girişten isim şifre yaptım daha sonra yatqa panelden girdim ama amacım sadece i m bot yani admin server query yetkisini vermek di ama biraz elledim sonunda bir çaba zaafında imbot yetkisini aldım daha sonra ise bu ts ye geldi felan siz nabıyorsnuz felan diye bende bilmeyerke sanrm bişi yapmısım sonra işte düzelttiler b unlar yok öyle yapmısın yok böyle yapmısın dedi onun dediğini harfiyen yatpım şimdide bana diyor sen bozdun sen yaptın diyo savcılıgıa gitcem diye eğer giderse benm açımdan bişi olurmu ? lütfen arkadaslar acil yardım ediinn *

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.