Bana DDOS atanı Nasıl bulabilirim ?

kajmeji

Yeni üye
23 Eki 2015
29
0
Merhaba arkadaşlar dün internette dolanırken bir anda net gitti 10 dk geri gelmedi modemi yeniden başlattım fakat modemdeki kırmızı ışık yeşile dönüşmedi (zynexel modem) 10 dk kırmızı sonra yeşil oldu DDOStan şüphelendim bana DDOStan ATA'nı Nasıl bulabilirim

Teşekkürler...

KayraWater

Katılımcı Üye
13 Şub 2016
631
0
ankara
Kardeşim modemi reseetlemişsin ancak internetin geri gelmemiş modem resetlendiğinde modeminin ipsi oto olarak değişir.belki ddos yemiyosundur da modeminde bi sıkıntı vardır

by98

Yeni üye
11 Haz 2016
29
0
eğer hala kafanda bir soru varsa "Cmd" ye şu komutu kullanablrsn

netstat -n

7 yada 15 ten fazla aynı ip varsa eğer "ddos" yiyorsun demektir ozaman ne mi yapıcaksın sende saldır :D ipsi kabak gibi çıkıyor zaten yada o ip adresini ttneti arayıp şuanda şahsıma yönelik bi "ddos" saldırısı gerçekleşiyor müdahale edermsnz işte ip si de bu bi kontrol edin gibi salla işte

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Merhaba arkadaşlar dün internette dolanırken bir anda net gitti 10 dk geri gelmedi modemi yeniden başlattım fakat modemdeki kırmızı ışık yeşile dönüşmedi (zynexel modem) 10 dk kırmızı sonra yeşil oldu DDOStan şüphelendim bana DDOStan ATA'nı Nasıl bulabilirim

Teşekkürler...

Üstadım statik IP için ayda 3tl ekstra ödeme yapmıyorsan, o modemini resetlediğin anda internetinin geri gelmesi lazımdı. Gelmemiş..

Demek ki internet servis sağlayıcında sıkıntı varmış, sana 10 dakika boyunca dsl sinyali gönderememişler.

DoS yediğini zannetmiyorum.

eyuboo2

Üye
25 Nis 2016
109
0
Hım . Bende zztri üstad gibi düşünüyorum . Hiçbir işsiz kendi internetinin tamamını götürecek şekilde udp flood saldırısı yapmayacaktır . Ha eğer öğrenmek istiyorsan sana gönderilen paketleri koklayarak flood olarak atılan mesajı ve gönderen ip adresini bulabilirsin . Sniff / spoof araçları Kali de mevcut

Bukaleman

Üye
12 Haz 2016
59
0
eğer hala kafanda bir soru varsa "Cmd" ye şu komutu kullanablrsn

netstat -n

7 yada 15 ten fazla aynı ip varsa eğer "ddos" yiyorsun demektir ozaman ne mi yapıcaksın sende saldır :D ipsi kabak gibi çıkıyor zaten yada o ip adresini ttneti arayıp şuanda şahsıma yönelik bi "ddos" saldırısı gerçekleşiyor müdahale edermsnz işte ip si de bu bi kontrol edin gibi salla işte

ben denedim 15den fazla ip falan yazıyo ddos yediğime emin misin

BlueBlance

Üye
21 Şub 2016
59
0
Kardeşim Yanlış Hatırlamıyorsam cmd yi açıp bu komudu yazarsan netstat -an -p tcp En sağda sny_sent
Olanlar Sana DDoS Atmış Demektir Teşşekür Edersen Çok Fazla Sewinirim İyi Forumlar....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.