bana hackerlık çok saçma geliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
8 Ağu 2015
189
0
bolu
ben hackerlığa pek inanmıyom bi insan nereye kadar saklanabilir ki veya nereye kadar böyle devam eder ki herkes birgün yaşlanacak hacker olacam diye bilgisayarlara bağımlı olan insanlar çok var bilgisayar aslında beynimizi ele geçiriyor ve kurtulmak imkansız oluyor okadar radyasyon kapıyoz çok zararlı biyerde okudum bilgisayar başında sürekli hareketsiz oturan bi genç en sonunda bilgisayar başında kalp krizi geçirip hayatını kaybetmiş yani dostlar hayatımız çok önemli hayatımızı böyle geçirmiyelim okuyalım askere gidelim sonra iş bulup çalışalım evlenelim yuva kuralım ben bunlara daha çok önem veriyom günde 2 saat pc başında otursak bence daha iyi demekki buda bilgisayar hastalığı

DarkCasteil

Katılımcı Üye
23 Haz 2015
975
0
x
Dediğin ölüm 20 saat üstü hiç kıpırdamadan oturarak oluyo biri 3 gün sadece tuvalete ve yemek almaya kalkarak ölmüş oda hem hareketsizlik hemde yorgunluktan.Ayrıca bilişimde bir iş.

Black-Thund€r

Katılımcı Üye
25 Haz 2013
997
0
hackerlık bir felsefedir ve ayrıcada çoğu hacker fiziksel aktivitelere katılır hatta çoğu sosyaldir senin o hacker diye tarif ettiğin kişilerin çoğu çoluk çocuktur

Raphers

Adanmış Üye
31 Ağu 2014
7,286
5
System.Net
cengiz topel, son zamanlarda forumda çok boş konular açıyorsun. Madem sana ters geliyor burada ne işin var ? Ayrıca nereden biliyorsun hackerların öyle olduğunu ? Yaşından dolayı çok film izlemiş ve onun etkisinde kalmış olabilirsin, ama benim tanıdığım arkadaşlarım (ben de dahil olmak üzere) sosyal hayatımızı iyi yaşıyoruz. Lütfen forumda bu tür gereksiz konular açıp gereksiz kirliliğe sebep olma...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.