bana yapılan şeylere karşılık veremiyorum :(

Tfarcx

Üye
8 Ocak 2017
69
0
nasıl kurtulucam bu durumdan birisi bana laf attığında karşılık veremiyorum (tanıdığım biri ise sorun yok ama fazla tanımadığım insanlara hiç birşey yapamıyorum) gene fazla tanımadığım birisiyle kavgaya girince genelde titriyorum

Santroz9

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
804
0
Bilinmezden
Yüksek ihtimal lise. Hayatında hiç kavga etmediğindendir. Büyük bir sıkıntı. Genelde ezerler. Eğer korku kavramını aşamıyorsan sosyal mühendislik alanında kendini geliştir. Kavga falan çıkmadan sorunu çözersin. Eğer sataşan var ise yani sürekli uğraşıyorlar ve bir şey yapamıyorsan o kişiyi gözlemle. Eğer bir açığını bulursan kullanırsın. Ben fazla iri birisi değilimdir. Geçen kilolu yani benim 3 katın bir çocuk bana sataşıyordu. Korkumu yenip yumruk atsam hafifçe itse sanıyorum ben ölürüm :) Eğer güçlü veya iri degilsen kavgadan uzak dur. Eğer öyle isen dövüş sanatları falan öğrenebilirsin :)

Umutarslan

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
439
0
Santroz9 un dediği gibi. Gözlemle. Açığını bulduktan sonra bundan nasıl faydanalacağını bul. Sonra uygula. Lisede aynı senin gibi sevmediğim biri vardı. Sürekli sataşıyordu. Bende onun her şeyini yok ediyordum. Sahip olduğu hiç bişeyi bulamıyor du. Deli oluyordu. Sonra artık canıma tak etti ve çocuğun kafasını yardım. Ardından okulu bıraktı :trl

Telefonunu biliyorsan dağıt eskort numarası diye. Yeni numaramı aldı gene dağıt. Tekrar mı numara aldı. Tekrar dağıt. Hiç bıkma :trl

İsoTas'

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,596
0
Kıbrıs'
Yüksek ihtimal lise. Hayatında hiç kavga etmediğindendir. Büyük bir sıkıntı. Genelde ezerler. Eğer korku kavramını aşamıyorsan sosyal mühendislik alanında kendini geliştir. Kavga falan çıkmadan sorunu çözersin. Eğer sataşan var ise yani sürekli uğraşıyorlar ve bir şey yapamıyorsan o kişiyi gözlemle. Eğer bir açığını bulursan kullanırsın. Ben fazla iri birisi değilimdir. Geçen kilolu yani benim 3 katın bir çocuk bana sataşıyordu. Korkumu yenip yumruk atsam hafifçe itse sanıyorum ben ölürüm :) Eğer güçlü veya iri degilsen kavgadan uzak dur. Eğer öyle isen dövüş sanatları falan öğrenebilirsin :)

ByZehirx Hocam Git Sana Kung Fuu Öğretsin :trl şaka maka dostum bendede vardı eskiden
sebebi aile içinde özgüvenin bozulması yani örnek abinin seni dövmesi veya her başka birinin
seni hergün ezmesi 2 3 kavga et dayak yesen bile güven kazanıyorsun :)

İsoTas'

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,596
0
Kıbrıs'
Santroz9 un dediği gibi. Gözlemle. Açığını bulduktan sonra bundan nasıl faydanalacağını bul. Sonra uygula. Lisede aynı senin gibi sevmediğim biri vardı. Sürekli sataşıyordu. Bende onun her şeyini yok ediyordum. Sahip olduğu hiç bişeyi bulamıyor du. Deli oluyordu. Sonra artık canıma tak etti ve çocuğun kafasını yardım. Ardından okulu bıraktı :trl

Telefonunu biliyorsan dağıt eskort numarası diye. Yeni numaramı aldı gene dağıt. Tekrar mı numara aldı. Tekrar dağıt. Hiç bıkma :trl

Fake Hesapda Veririm Sana Umut Arkadaşımız Dediğini Yapcaksan Hemde Kimlik Onaylı .d

Kingof1453

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
981
10
Dostum iri değilsen bile dövüş sanatlarına başla evine yakın MMA dövüş sanatı veren güzel eğitim veren yer varsa oraya başla tüm teknikleri kullanan dövüş sanatıdır ha eğer MMA değilde kick boks varsa ona başla ille MMA değil kick boks ta olur sonra dan MMA tekniklerini öğrenirsin kendi başına ben kick boks yapıyorum ama MMA de kilit tekniklerini öğrenmeye çalışıyorum kendi başıma mesela çok yararlı ama boks değil bak kick boks tekmeleri ekliyor ve çok zevkli ayrıca çok ektili tekmeler. İri yapılı değilesn bile dövüş sanatların da alabilirsin kilo veya verebilirsin isteğine bağlı düzenli beslenme ve spor dan geçer yolu eğer aklına takılan birşey varsa dövüş sanatlarıyla ilgili özelden sor yardımcı olduğum kadarıyla olabilirim ayrıca şöyle ekliyim dövüş sanatlarıyla uğraştığında kavgadan çook uzak duruyorsun :)

Tfarcx

Üye
8 Ocak 2017
69
0
hepinizin önerisini dikkate aldım ama olay okulda olmuyor (bazen karşı karşıya geliyoruz) genelde serviste oluyor bu olaylar ve tek bildiğim ismi ve soyisimi tek yapabileceğim kingof arkadaşın dediği

ZaxLea

Uzman üye
31 Tem 2016
1,183
2
nasıl kurtulucam bu durumdan birisi bana laf attığında karşılık veremiyorum (tanıdığım biri ise sorun yok ama fazla tanımadığım insanlara hiç birşey yapamıyorum) gene fazla tanımadığım birisiyle kavgaya girince genelde titriyorum

aynı sorunu bende yaşıyordum bak yapcağın şu:
böyle yapılı kabadayı tiplerden uzak durcan ve dövemicein biri sana bulaşırsa çok hızlı konuşarak bişeyler söyle beni neden dövüyon falan filan de bunları söylerken yakasını falan düzelt ama onun konuşmasına hiç izin verme sonra o böle mal mal seni izlerken şu 3 şeyden birini yapıcan:
1-Karnına son gücünle bi yumruk atıp devamını getircen
2-Yumruğu atıp kaçıcan
3-Direk kaçıcan :D
o zaten sana bakarken sen konuşmayı yarıda kesip kaçınca ne oluyor lan? dicektir kendi kendine sonra aklı başına gelip kovalıcak ama çoktan geç kaldı

Kingof1453

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
981
10
Dostum dediğimi yap bir dövüş sanatına başla tavsiyem MMA ama MMA salonu yakınlarınızda yoksa iyi veren biryer yoksa Kick Boks başla bilmediğin MMa tekniklerini öğren. Bu sana hem hayatını düzene sokar stres atarsın hem kavgadan çoook uzak durursun hem ciddi bir ani durumda öğrendiklerinle kendini rahatlıkal savunabilirsin silahlı olayda bile eğer adam uzak ta değilse. Mesela ben 2 yıla yakın kick boks ile uğraşıyorum Allaha şükür 2 yıldır yumruk yumruğa bir kavgam olmadı diyebilirim taş çatlasın 2 tane kavgadan çok uzak tutuyor özgüveni aşırı derecede arttırıyor yumruk atma korkun geçiyor çünkü her hafta antreman maçına çıkıyorsun he diyelimki olay oldu karşı taraf yumruk attı antremanlarda göz refleksin alışıyor ve o yumruk daha sana gelmeden kendini savunabiliyorsun aklına takılan bişey varsa özelden sor eğer bir dövüş sporuyla ilgilenirsen gerçekten hem bu sorun hallolur hemde hayatın duzene girer

Santroz9

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
804
0
Bilinmezden
ByZehirx Hocam Git Sana Kung Fuu Öğretsin :trl şaka maka dostum bendede vardı eskiden
sebebi aile içinde özgüvenin bozulması yani örnek abinin seni dövmesi veya her başka birinin
seni hergün ezmesi 2 3 kavga et dayak yesen bile güven kazanıyorsun :)

:trl Yok bende o sorun geçti artık. Korku sıkıntısı yok. Tabii yürek de yemedim. Kendimden fazlaca iri birisi ile kavga etmem. Meseleyi hallederim bir şekilde :)

Kingof1453

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
981
10
:trl Yok bende o sorun geçti artık. Korku sıkıntısı yok. Tabii yürek de yemedim. Kendimden fazlaca iri birisi ile kavga etmem. Meseleyi hallederim bir şekilde :)
Sizden iri biri olmasa bile kavga etmyin ha çok ama çok ileri gitti o zaman korkmayın vurun :D en azından namusunuzla dayak yersiniz ayrıca her iri olanı her artist olanı göründüğü gibi dövüştüğünü sanmayın yahu :D

KAR4

Üye
21 Şub 2016
192
0
İzmir
Eğerki kişisel ise hiç bozma ve kendi kusurlarını örtmeki senin zayıf noktandan vurmasınlar kabullen yani kardesim eğerki kavga edicek durumda ise korkma 2 3 tokat yumruk v.b yersin sende atarsin 1 tane alışırsın bi ara 12 13 kişi dövmüstü baya iyi heycanlı oluyor tavsiye ederim :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.