banka dekont hk

29 Tem 2017
54
0
Selamun ALeyküm benim bıçagım vardı bende bynogameye satdık sonra abimin banka hesapbını girdik gönder dedik parayı sonra 400 tl banka hesapbınıza gönderildi dedi hesapta gözükmesi birkaç saat sürebilir dedi 2 saat sonra bana dekont geldi böyle bi dekont geldi https://i.hizliresim.com/aGkr94.png abimde bankaya gitmiş para felan yatmamış sonra abim bankayı aramış bankada yalan felan demiş bilmiyorum tabi gerçeklik payı varmı
sizce abim dogrumu söylüyor biraz yalancı abim ama genede sizlerede sormak istedim

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
99% abin parayı iç etmiş. Dekont temiz görünüyor. Tek rahatsız olduğum şey, özel anlaşman yoksa garanti minimum 2 tl eft ücreti alır, bu dekontta çok az almış. Ama bu şirketin özel anlaşması olabilir.

Dekont belge numarası var işte üstadım, git bankaya sor, "bu sahte mi" de... İlgilenirler.

29 Tem 2017
54
0
abim bankayı aramış banka yalan demiş icinizden paranzı felan çekerler demiş tabi bilmiyorum abim öyle diyor parayı icinde çekebilirlermi ? hesap nosu iptal felan ettdirmiş

YelHak

Uzman üye
3 Ocak 2016
1,358
2
Bakü
Hocam hiçbirşey anlamadım ? Bıçagı nereye satıyorsunuz ? Bıçagı siz satıyorsunuz , siz tekrar bıçagı almak için kendi hesabınıza para mı yüklüyorsunuz ?

29 Tem 2017
54
0
benim cs go da bıcagım vardı ben bynogame diye siteye bıcagı satdım 400 tl kazandım sonra abimin hesapbını felan girdik sonra bize 400 tl hesapbınıza gönderildi diye mesaj geldi sonra benim mailme dekont geldi garanti bankadan abimde yok para felan diyor yalan söylüyor olabilirmi

29 Tem 2017
54
0
abim bankaya gittdi sormuş işte bilmiyom bankaya ne dediyse banka demişki yalan öyle şeyler icinizde paranızı felan çekerler sonra ben bynogame sitesine yazdım banka böyle böyle demiş dedim sonra direk beni aradılar bynogame parayı gönderdik bankanızı arıyak sorabilirsiniz dedi abim yalan söylüyor olabilir ozaman

YelHak

Uzman üye
3 Ocak 2016
1,358
2
Bakü
abim bankaya gittdi sormuş işte bilmiyom bankaya ne dediyse banka demişki yalan öyle şeyler icinizde paranızı felan çekerler sonra ben bynogame sitesine yazdım banka böyle böyle demiş dedim sonra direk beni aradılar bynogame parayı gönderdik bankanızı arıyak sorabilirsiniz dedi abim yalan söylüyor olabilir ozaman

Böyle yalancı tipler tam dayaklık varya , o abine iyi bi zopa atman lazım ama neyse sonuçta büyüğündür boşver :D

29 Tem 2017
54
0
tamam abim yalan söylüyor olablir ama şöyle bişey varmı arkadaşlar bynogame kartın icinde paramızı çekebilirmi sonra borç felan yaparlarmı bi komşu öyle dedi komşu cahil ama sizede sormak istedim

ByMefta

Uzman üye
23 Eyl 2009
1,540
0
abinin günahını alma derim . Yatırdığı parayı geri çekebilir hatayla gönderdik diye . Dekontda bir sıkıntı var bakiye - 400 gözüküyor. Bence işletme sizi kandırıyor . Abin gitsin bankaya en son yapılan hesap hareketlerine baksın belli olur . Bana kalırsa yatırılan parayı geri çekmiş dekonta - 400 olarak yansımış sizi kandırıyor olma ihtimalleri %95

YelHak

Uzman üye
3 Ocak 2016
1,358
2
Bakü
abinin günahını alma derim . Yatırdığı parayı geri çekebilir hatayla gönderdik diye . Dekontda bir sıkıntı var bakiye - 400 gözüküyor. Bence işletme sizi kandırıyor . Abin gitsin bankaya en son yapılan hesap hareketlerine baksın belli olur . Bana kalırsa yatırılan parayı geri çekmiş dekonta - 400 olarak yansımış sizi kandırıyor olma ihtimalleri %95

Hocam ben ihtimal vermiyorum adamlar şirket sonuçta , öyle bir durumda savcılığa bavurdğun an agır tazminat öder şirket hatta kapanır :)

Banka dökümlerine bak , para yatırılmış mı diye , yatmamışsa yada geri çekilmişse savılığa başvur sürünsünler

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.