Basit Port Scanner

LordSUCCESS

Uzman üye
17 Eyl 2023
1,331
597
FTP Server
Merhaba THT Ailesi, Bugün sizlere kendi yaptığım basit port scanneri göstereceğim

Tool
--------------------------------------------------
GitHub: Port Scanner Tool
Kurulum
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
git clone https://github.com/LordSUCCSES/Port-Scan.git
Tool'u klonluyoruz ve kurulumu bitiriyoruz
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Çalıştırma (Resimli)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

mywy54u.png

Kurulu olduğu Klasöre Gidiyoruz
gt7vtfn.png

Python dosyasını çalıştırıyoruz
aujm20u.png

Bizden Hedefin IP'sini İstiyor Ben 127.0.0.1 IP'si Yani Yerel IP'mi Verdin Siz Hedefin IP'sini Verebilirsiniz
c8fs8cz.png

Burada Bize Eğer Port Bulursa Bir Dosyaya Kaydedeyim mi Diye Soruyor Eğer Y Derseniz Port Bulduğunda Dosyaya Kaydeder Eğer Y Derseniz Dosyaya Kaydetmez
Not: Basit Bir Port Scan Aracıdır

Son düzenleme:

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,308
4,733
Bunun diğer standart port tarayıcılardan farkı nedir acaba?

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,308
4,733
Hocam ben bu projeyi gelişmek için yaptım farkı ise Kolay kullanımı olması, daha anlaşılır olması
Anladım. Ar-ge kısmı olduğu için mevcut bir programın üstüne yeni bir şey eklendiğini veya hiç olmayan bir şey çıkartıldığını görmek isterdim. Kodları da inceledim, port konusunda 1.000 port tarıyor, 1.000'den sonra da port olabilir.. Bir de kod biraz toplama gibi duruyor, bazı değişkenler İngilizce ile yazılmış bazıları Türkçe. Kodun kalitesi açısından tek dille yazılması daha iyi olurdu. Daha farklı Ar-ge projeleri de bekleriz, eline sağlık.

LordSUCCESS

Uzman üye
17 Eyl 2023
1,331
597
FTP Server
Anladım. Ar-ge kısmı olduğu için mevcut bir programın üstüne yeni bir şey eklendiğini veya hiç olmayan bir şey çıkartıldığını görmek isterdim. Kodları da inceledim, port konusunda 1.000 port tarıyor, 1.000'den sonra da port olabilir.. Bir de kod biraz toplama gibi duruyor, bazı değişkenler İngilizce ile yazılmış bazıları Türkçe. Kodun kalitesi açısından tek dille yazılması daha iyi olurdu. Daha farklı Ar-ge projeleri de bekleriz, eline sağlık.
Teşşekürler, Projeyi geliştireceğim

Bunjo

Uzman üye
14 Ara 2020
1,587
1,885
HTTParty
Merhaba THT Ailesi, Bugün sizlere kendi yaptığım basit port scanneri göstereceğim

Tool
GitHub: Port Scanner Tool
Kurulum
git clone https://github.com/LordSUCCSES/Port-Scan.git
Tool'u klonluyoruz ve kurulumu bitiriyoruz
Çalıştırma (Resimli)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

mywy54u.png

Kurulu olduğu Klasöre Gidiyoruz
gt7vtfn.png

Python dosyasını çalıştırıyoruz
aujm20u.png

Bizden Hedefin IP'sini İstiyor Ben 127.0.0.1 IP'si Yani Yerel IP'mi Verdin Siz Hedefin IP'sini Verebilirsiniz
c8fs8cz.png

Burada Bize Eğer Port Bulursa Bir Dosyaya Kaydedeyim mi Diye Soruyor Eğer Y Derseniz Port Bulduğunda Dosyaya Kaydeder Eğer Y Derseniz Dosyaya Kaydetmez
Not: Basit Bir Port Scan Aracıdır
Port scanner her şeydir evlat.

invisible blood

Uzman üye
15 Eyl 2023
1,177
442
Hocam birşey sorucam da bende biliyorsunuz bilgisayar yok termux tarafından çalışırmı tool acaba?

Düzenleme:Denedim çalışıyor çok kolay ve anlaşılır olmuş hocam tekrardan elinize sağlık👍

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.