Basit Seviye Crackme videolu çözüm

Napcaz

Katılımcı Üye
28 Nis 2019
767
764
Cudi
Bu aralar çok ilginç mevzulara giremiyorum zor şeylere bakamıyorum bu yüzden basit şeylere yöneldim. Hem daha az vakitimi alıyor çözmek hemde kafam ekstra yorulmuyor.D İşte efenim biraz assembly okuması biraz algoritma düşünmesi derken bir C/C++ CrackMe daha... Yanlış ifade ettiğimi düşündüğünüz bir nokta olursa sizi merakla dinliyor olacağım. İyi forumlar.

invisible blood

Uzman üye
15 Eyl 2023
1,177
442
Bu aralar çok ilginç mevzulara giremiyorum zor şeylere bakamıyorum bu yüzden basit şeylere yöneldim. Hem daha az vakitimi alıyor çözmek hemde kafam ekstra yorulmuyor.D İşte efenim biraz assembly okuması biraz algoritma düşünmesi derken bir C/C++ CrackMe daha... Yanlış ifade ettiğimi düşündüğünüz bir nokta olursa sizi merakla dinliyor olacağım. İyi forumlar.

Ellerinize sağlık hocam.

xezua

Katılımcı Üye
4 Tem 2023
332
97
Misconfiguration

Ellerine sağlık..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.