Başka bir dile geçmelimiyim

DyNoger

Katılımcı Üye
18 Mar 2017
356
0
şuanda c# öğreniyorum fakat ilerledikçe gelecekte bundan daha çok işime yariyacak diller olduğunu farkettim. Başka bir dile geçmelimiyim yoksa bunu iyice öğrenip sonra diğer dilleremi geçmeliyim sizce. Şuanda c,c++ gibi dilleri düşünüyorum

CrazyExelans

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
920
5
104
Burning Hâll
her bir dilin kendince iyi yönleri ve 'ayrı alanlarda' avantaj sağlayan yönleri vardır. bu daha iyi şu daha güzel bir dil demek mantıksız olur. örneğin web developer birisi gidip de javayı çok seviyorum demez, aynı şekilde android geliştiricisi bir adam çıkıp da JSS, CSS'i daha çok seviyorum demez. başka dile geçmek size kalmış. ilerlemek istediğiniz alana göre bu değişikklik gösterebilir.

DyNoger

Katılımcı Üye
18 Mar 2017
356
0
her bir dilin kendince iyi yönleri ve 'ayrı alanlarda' avantaj sağlayan yönleri vardır. bu daha iyi şu daha güzel bir dil demek mantıksız olur. örneğin web developer birisi gidip de javayı çok seviyorum demez, aynı şekilde android geliştiricisi bir adam çıkıp da JSS, CSS'i daha çok seviyorum demez. başka dile geçmek size kalmış. ilerlemek istediğiniz alana göre bu değişikklik gösterebilir.

amacım hem gelecekte bana iyi bi iş buldurabilcek (16 yaşındayım henüz) hemde gelişmemde işime yariycak bi programlama dili bulmak ama hala bulamadım hangisi daha yararlı olur benim için

ErlikTHT

Katılımcı Üye
15 Eki 2019
272
1
bak kardeşim c# windows için tasarlanmış bir dildir eğer microsoft yazılımlarında gelişmek istersen gayet güzel

ama ben farklı bir alanda çalışacam diyorsan ne alanda çalışmak istediğini söylemen yeterlidir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.