Başka Kişinin Whatsapp'ına Girmek

23 Ağu 2017
79
0
Alıntı: alehandro15´isimli üyeden Alıntı Kimseyi kandırmayalım çok gereksiz konu Allah aşkına kim sana kodunu versin ayrıca bu hack falan değil.Forumdaki 10 konudan 7sinde "Bu sizin Sosyal Mühendisliğinize k...
Ben bu yöntemle sonuca varılmaz falan demedim fakat bu yöntemi insanlar 5-6 yaşındaki çocuğa ya da telefonla yeni tanışmış 65 yaşındaki insana yapmıyorsa hiçbir işe yaramaz.Ayrıca senin "sosyal mühendislik" yeteneğini de meram ettim doğrusu :D Bırakın bu ayakları Allah aşkına ben de bilirim böyle konular açmasını da kimseye faydası olmayan bir konu açıp anasayfayı meşgul etmektense yararlı paylaşımlara beğeni yorum atarım daha iyi...

Combaqa

Uzman üye
14 Ocak 2018
1,311
5
Ütopya
paralel space kullanacağına gbwhatsapp kur :D daha mantıklı . paralel space kadar telefonu yavaşlatan bi uygulama yok

byMaRaQ

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
501
2
22
Uzaydan)
Eski konular. Whatsaptan çıktığını görünce yeniden indirecektir yani boş. Mac adresi değişerek ama iyi bir sonuça varabilirsiniz.

fudgel

Üye
12 Ağu 2018
61
0
[sıze="3"]merhabalar herkese arkadaşlar bugün kendi telefonunuzdan başka kişinin whatsapp'ına nasıl gireceğinizi anlatacağım

parallel space : Android'lerde ücretsizdir fakat ios'larda sanırsam ücretliydi

parallel space nedir : Parallel space aynı anda 2 hesabı kullanmanızda yardımcı olur yani facebook'da 2 tane hesabınız 1. Hesabınıza normal yerden girebilirsiniz 2. Hesabınıza parallel space uygulaması sayesinde girebilirsiniz yani 1. Uygulamanın 2. Sini acıyorsunuz anlıyacağınız [/sıze]

konumuza geçelim parallel space uygulamayı play store'den indirelim indirdikten sonra uygulamayı açalım ( telefonunuzda whatsapp indirili olmalıdır. )

[ımg]https://i.hizliresim.com/5yexgr.jpg[/ımg]
[sıze="3"]böle bi yer cıkacaktır whatsapp yoksa orda uygulama ekle diyerek telefonunuzun ana sayfasından seçelim ve uygulama üzerinden whatsapp'ı açalım daha sonra burda herşey sizin sosyal muhendisliğinize kalmış olabilir bir kişinin telefon numarasını girin daha sonra o kişiyle iletişim kurun ve dedim gibi orası sizin sosyal muhendisliğinize kalmış birşeydir o kişiden kodu alın daha sonra whatsapp sizdedir siz o kişinin whatsapp'ına girince onun whatsapp'ından çıkış yapılacaktır. Bu programda tek whatsapp oluyor diye birşey yok istediğinizi açabilirsiniz. çoğu kişi bilebilir bilmeyenler açtım yardımcı olduysam ne mutlu bana. Iyi forumlar ve iyi günler[/sıze]

eline sağlık​

Halilsak

Yeni üye
1 Tem 2018
13
0
Antalya
O zaman ben sana daha basit bir yöntem önereyim
Forumdan tht android kısmına gir ve en üstteki modlu whatsapp konusundan gb whatsap ve whatsap plus ikisinide indir farklı oldukları için cift wp kullanabileceksin üstelik modlu kullanacaksın extra paralel space kurmana gerek kalmayacak ben öyle yapıyorum ve birinin ikonu yesil asıl hesabım sahte nolu hesabımın ikonuda kırmızı yaptım gayet iyi oldu denemelisin iyi forumlar.

Ademhackpro

Katılımcı Üye
12 Ağu 2018
537
1
Başarılı.
Merhabalar Herkese Arkadaşlar Bugün Kendi Telefonunuzdan Başka Kişinin Whatsapp'ına Nasıl Gireceğinizi Anlatacağım Parallel Space : Android'lerde Ücretsizdir Fakat İos'larda Sanırsam Ücretliydi Parallel Space Nedir : Parallel Space Aynı Anda 2 Hesabı Kullanmanızda Yardımcı Olur Yani Facebook'da 2 Tane Hesabınız 1. Hesabınıza Normal Yerden Girebilirsiniz 2. Hesabınıza Parallel Space Uygulaması Sayesinde Girebilirsiniz Yani 1. Uygulamanın 2. Sini Acıyorsunuz Anlıyacağınız Konumuza Geçelim Parallel Space Uygulamayı Play Store'den İndirelim İndirdikten Sonra Uygulamayı Açalım ( Telefonunuzda Whatsapp İndirili Olmalıdır. ) Böle Bi Yer ...
çok sol işime yaricak

mklcts

Uzman üye
21 Kas 2015
1,346
0
xiaomi telefonu olanların bu uygulamaya ihtiyacı yok boşuna uğraşmasınlar ayardan çift uygulamayı açın orada wp yi etkinleştirin tamamdır

'Çakır

Uzman üye
18 Mar 2018
1,082
8
eline sağlık​

Teşekkürler :)

O zaman ben sana daha basit bir yöntem önereyim
Forumdan tht android kısmına gir ve en üstteki modlu whatsapp konusundan gb whatsap ve whatsap plus ikisinide indir farklı oldukları için cift wp kullanabileceksin üstelik modlu kullanacaksın extra paralel space kurmana gerek kalmayacak ben öyle yapıyorum ve birinin ikonu yesil asıl hesabım sahte nolu hesabımın ikonuda kırmızı yaptım gayet iyi oldu denemelisin iyi forumlar.

Elinize emeğinize sağlık teğmenim oldukça işime yarayacak

Yararsa Ne Mutlu Bana :)
çok sol işime yaricak

Eski ama yararli bir konu tebrikler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.