başka pc ye baglantı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AKIN GAZİ

Yeni üye
24 Ocak 2009
32
0
arkadasımın fazla pc bılgısı yok onun bılgısayarına baglanıp oyun yuklemek ve ınternetten bazı seyler ındırmek ıstıyorum nasıl baglanabılırım en basıt sekılde benım ve onun pc de neler yapmamız gerekıyor saygılar

ethemali

Katılımcı Üye
25 Haz 2010
401
0
Elazığ
gizli bir şekilde baglanarak bu işleri yapacaksan Rat'lar yardımcı olabilir sana darkcomet rat gibi.

Ama yok gizli değil dersen TeamViewer sana yardımcı olabilir.

AKIN GAZİ

Yeni üye
24 Ocak 2009
32
0
bu benim iş arkadaşım yukleyemedıgı oyunlar var bırde bılgısayarı yavaslamıs benden rıca edıyor bılgısayarıma baglan dıye msn deyız su an web uzerınden denedım olmadı onun ıp sını yazdım baglan dedım olmuyor hacker lık falan fılan degıl kotu bır amacım yok onun ve benım ıstegım dahılınde onun bılgısayarına gırıp bakım yapacam bır de oyun yukleyecegım

AKIN GAZİ

Yeni üye
24 Ocak 2009
32
0
programsız baglanamazmıyım yanı bunun mumkun olması lazım uzaktan baglantı bu sıtede baskasının pc sıne gıren sıte cokertebılen v.s arkadaslar var

uzaktan baglantı yapmayı bılen yokmu ustelık gızlıde degıl arkadasım pc de bende kendı pc mde ustelık msn dende ne soylesem yapar
ama baglanamıyoruz malesef

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.