başlangıç sayfası

Deathangel01

Uzman üye
6 Ocak 2013
1,156
0
Matrix
evet arkadaslar advenced 7.3 pro kullanıorum ve baslangıc sayfası koruyucusu kullanıorum ama bı program yukledım cpu %100 başlangınç sayfaları degıstı ve pc acılısında Wındovs script host hatası aldım ısın uzucu tarafı format attıkdan hemen sonrası bu olay oldu bıradaha format atmak ıstemıorum yazılımsal olarak cozebılırmıyız bılgılerınızı lutfen paylasınız

----> not >> bu baslangınc sayfasının programı yok pcmde kaldırdım yanı tarayıcı eklentılerıde temız :(

Deathangel01

Uzman üye
6 Ocak 2013
1,156
0
Matrix
Olay Ney Anlamadım CPU'nun 100 Olmasımı Kasanı Aç İçini İyice Temizle Toz vs.vs.

aga sorun yazılımsal bır sorun ne danımsal olarak halledebılırız nede manual olarak halledebılırız :) sorun baslangınc sayfası ve aldıgım hata bu arada :) ben her cumartesı bılgısayarımın temızlıgını yaparım bırnevı alıskanlık toz fıltrelı olmasına ragmen :)

suanda denıorum teşekkürler

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
Google choreme 5 sn lık bır kurtuldu ama sayfayı yenıleyınce tekrar o lanet arama motoru cıkıo

kardeşim tek yapman gereken şu, bilgisayarda bilmediğin programlar olabilir. onları bir güzel temizle. sonra anasayfayı google ile değiştir yine.
sonra advanced systemcare ile tarama yaptır, CCleaner ile çöp dosyaları temizlet ve bilgisayarı yeniden başlat. en azından bende böyle olmuştu.

birde eskiden sende sanırsam güzel bir şey vardı masaüstünde CPU'nun kaç olduğunu falan gösteriyordu onu nasıl yaptın bana atar mısın? :)

bymooore

Üye
20 Tem 2013
51
0
Sana Tavsiyem Bende de oldu choreme nın butun dosyalarını sıl sonra onu denetım masasından kaldır sonra. Avast Yükle . PC YI FUL TARATTIR. Kendıne Gelsın Cclenar Yükle Sorunları Çöz Sonra advanced systemcare yükle taramanı yaptır bundan sonra ıstedıgını yukle pc gevur gıbı olur :)

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Chrome sag tikla ozellikkler hedef kismina gel hedef kisminin sonundaki yani chrome exe yazisinin sonundaki o site uzantisini silip google linkini yapistir kaydet cik sorununuz duzelecektir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.