Sosyal Mühendislik Başlıklı sms

14 Ocak 2018
248
0
Merhaba , Herkese İyi Geceler Diliyorum Öncelikle

Arkadaşlar , belgesiz, başlıklı Sms Gönderebileceğimiz Bir Site Varmı? Ücretlide Olabilir Ama Vergi Levhası Vb Talep Etmeyecek.

ωσитαѕ

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
3,874
483
6
Merhaba Benim Başlıklı SMS'im Mevcur Eğer Kişisel Başlık İsmi Kullanıcaksınız Kimlik Atıp Evrak İmzalamanız Yeterli. Eğer Satış Yapacaksanız Kişisel SMS Başlığı Alıp Öylede Satış Yapabilirsiniz. Diğer Türlü Ücretsiz İstediğiniz Başlıklı SMS Atamazsınız. (Aldığım Yeri Sormak İsterseniz ÖM Atabilirsiniz)

Veya Yeni TR Hat Alıp Uygun SMS Paketi Yaptırıp Öylede SMS Atabiliriniz

14 Ocak 2018
248
0
ωσитαѕ;8982714' Alıntı:
Merhaba Benim Başlıklı SMS'im Mevcur Eğer Kişisel Başlık İsmi Kullanıcaksınız Kimlik Atıp Evrak İmzalamanız Yeterli. Eğer Satış Yapacaksanız Kişisel SMS Başlığı Alıp Öylede Satış Yapabilirsiniz. Diğer Türlü Ücretsiz İstediğiniz Başlıklı SMS Atamazsınız. (Aldığım Yeri Sormak İsterseniz ÖM Atabilirsiniz)

Veya Yeni TR Hat Alıp Uygun SMS Paketi Yaptırıp Öylede SMS Atabiliriniz

Hocam,instagramda bir satış firmam var vergi levham vb yok o isimde atmak istiyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.