+ basma benİm taktİĞİm

23 Nis 2009
122
0
Merhaba arkadaşlar , ben size kendi + basma takiğimi söyleceğim , umarım işinize yarar ... Arkadaşlar Magic Anvil şansa geçirmiyor , o bir makine +1>+2 ye geçerken 100/98 ini geçirir mesela , +2>+3 e geçerken 100/90 ını geçirir , böyle bir oran vardır , ama hep tekrarlanır, bu olayın şans ile ilgisi yoktur , arkadaşalr ilk önce basma zamanı size bayağı bir geç olmasını öneririm ( 05.00 ) yoksa başkaları basarak sizin başma işleminizi alt üst ederler, diyelim bascağınız item +7 shard ı +8 e geçirceksiniz , ilk önce gidip bir sürü +7 yakmalık almanız lazım arkadaşlar bir sürü ama , bide online 2 charnınz olması lazım çünkü biliyorsunuz bir anda en fazla 32 tane basa biliyorsunuz , arkadaşlar ilk önce gidip +7 leri basıyorsunuz , durmadan basın taa ki bir tanesi geçene kadar , bir tanesi geçtiği zaman durun .. sonra tekrar basmaya başlayın ama bu sefer her bastığınızda sayın bastığınızı ilk bastığınzda 1 yandı , 2. bastığızda 2 yandı diye , öyle basın basın basın basın taaaki geçene kadar diyelim 33. +7 iteminiz geçti , o zaman tekrar +7 geçirmeye başlıyoruz , 32 tane bastınız muhtemelen hepsinin yanması gerekçek çünkü Magic Anvil her +7 den +8 e geçirirken 33 tane de bir geçiriyormuş , siz 33. ye geldiğniizde yani 32. yide yaktığınızda , güzelim +7 shard ınızı koyacaksınız , ne olur ne olmaz diyede bir tane trina koyun belki geçmez falan yakamalıklar +7 sharddan daha değersiz olduğuu için, +7 shardı trinayla koyduğuznda %85 geçecektir , taktik budur arkadaşlar biraz maaliyetli olabilir ama işede yarıyordur ,

Hiç bir yerden alıntı yapmadım , kendi emeğimdir , isterseniz her yeri gezin bu yazıyı bulamazsınız arkadaşlar, Teşekkür ederim , iyi günler dilerim.

Son düzenleme:
23 Nis 2009
122
0
Gerçekten hiç bir yerden okumadım , kendim denedim , kendim düşünüdm , sadece bir arkadaşım demişti , magic avil şans işi değil bir makine diye diğerlerini ben düşündüm , sadece şu makine lafını öğrenince böyle bir yorum yaptım.

Latın1

Katılımcı Üye
23 Nis 2010
818
0
VisuaL Basic & Cs5
ben oynadıgım zamanLar aynı taktiği yapıyordum hemde herkez +7 yakmaLık item veya +8 wood staf +8 bow koyuyorLar sırf yaksınLar diye .. bende deneyin derima

exici12345

Yeni üye
26 Haz 2010
47
0
kardes onlara gerek yok servar rest atıldıgında gir 2 sservara 6 7 yakmlık itemin olsun bas itemini ben böyle +7 den +8 fs basdım

10 Tem 2010
128
0
Bursa
ben oynadıgım zamanLar aynı taktiği yapıyordum hemde herkez +7 yakmaLık item veya +8 wood staf +8 bow koyuyorLar sırf yaksınLar diye .. bende deneyin derima

Sırf yaksınlar diye +7 +8 Yakmalık item koymaktalar demişsin .

Bence bu yorumun yanlış . Eğer bu magic anvil bir makine ( NPC ) ise item yaktıktan sonra geçirme şansı artar yani yakmalık itemler önemli bence .

MaNiAcMaN

Yeni üye
10 Tem 2010
40
0
herkez +7 yakmaLık item veya +8 wood staf +8 bow koyuyorLar sırf yaksınLar diye .. derken pazara koyuyor manasındamı dedin birazdaha açık konuşurmusun

mustafa_k@til

Yeni üye
27 May 2009
19
0
eyw guzel paylasım.Ama bu cok eski bir taktik.Bu arada yakmalık itemlerin + sı da onemli. kolay basabilmek icin 1 taktik daha var. sonra onu da yazacagım. oyle cok +9 a item bastım.Raptor,İron impact,Hell Breaker vs.vs. Sizlerlede paylasacagım bunu nasıl yapabileceginizi.teskkrler

andriel06

Yeni üye
8 Ağu 2010
2
0
beyLer bNm kendi düşünceM iTem yakmak boşa zaman kaybı yakmaLık iTem basıp yakaRaK basMa yüzdeni düşürüyoRsun meseLA ben md taktiği iLe para basıyorum +3 mdLeri aLıyoRum +7 yapıp saTıyoRum hiç yakmaLık item kuLLanmıyoRum geç saatte qirip basıyorum . . .

Lord_baLroq

Uzman üye
23 Tem 2010
1,768
0
Hmm Öğrendiğim İyi Oldu..
Evet GM Vardır..Hatta Buralarda Olabilir..Hatta Kim Acaba Dimi ßy_Hhacker. ? ;) :D

iqose

Yeni üye
6 Eki 2010
11
0
evet söyledikleri bir bakıma doğru.. ANVİL bir makinedr ve oyunun piyasasını ayarlar aynı şekilde gem ve kutu kırdırdıqımz npclerde öyledir.. birisi +8e item basarken birilerininki yanar bu sayede server piyasası dengede kalır aslında.. herkeste +8 shard olduqunu düşünün piyasa ne hale gelir fiyatları ne kadar olur ? kutu kırdırma npcleride öyledir. Her res. ten snra iknci serverde artı basın çnk res.lerden snra server de +8 itemlerin artmasına izin vericektir oyun ancak dediğim gibi birileri +8e geçirirken birileride yakıcaktır...

23 Nis 2009
122
0
O yukardaki kesin calisiyor, diger olarak söyle yapabilirsiniz, +8 ii basicaz mesela, 7 tane +8 wood staff alin, hepsini basin, yanmazlar gecerse zararda deglsiniz cünkü artik koxper mageler takiyor, baska bir gün yine gidin yine yapin hepsi yandi diyelim, sonra 2 tane 7 chitin yakin birde trina ile 7 ii koyun geciyor beyler denedim 2 kere yaptim ilk yaptigimda 8 wood staff 9a gecmisti ikincisinde bastim +8 ii :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.