Bazi Modlardan Sikayetciyim!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByWiky

Üye
18 Tem 2011
135
0
geliyor bu koku?
Arkadaslar ismini vermek istemedigim bir moderator hakkinda site sorumlusuna sikayette bulunmak istiyorum.Adam 2 gunde 2 hesabami da banladi, bilen biri mod lardan sorumlu olan kisinin mail adresini verebilirse sevinirim.Ban yeme nedenlerimi de yazayim 1. adam program yapmis bende altina HIC BIR KUFUR ICEREN KELIME BULUNDURMADAN /keske turkcene biraz daha dikkat etseydin OYUN'S ne lan?/ yazdim.ve sirf bu yuzden 2 gun ban yedim.2.si daha ilginc, her hangi bir flood yapmamama karsi /Wiky/ adli hesabmla bugun tekrar ban yedim.adamin teki br mesajinda /bok/ kelimesini kullanmis bende altina /beni lan kelimesin kullandigim icin banlayanlar buradami?/ yazmistim arkadasin bu cumle gucune gittigi icn beni banlanis oldugunu dusunuyorum fakat yazdigm seylerde hakli oldugumun arkasindaym. Boyle kisileri ne diye mod yaparlar ki? Sirf 1-2 prog. dili bilsin rutbeside iyiyse yaz gitsin modlugu!!

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.