bedava premium al

sessizpro

Yeni üye
3 Kas 2013
38
0
İnternet üzerinde pek çok para kazanma yazısı okumuşsunuzdur.İşte reklamları izleyerek para kazanın tıklayarak para kazanın gibi.Bende senelerdir bu sistemler para kazanmaya çalışıyorum.Fakat ilk kez elime para geçti.Benim hesabımda şu anda 8 dolar var bakalım 10 dolara tamamlayıp isteyecem.

Hiç yoktan iyidir 10 dolar bir senelik domain masrafım ne oldu bi kaç linke tıkladım biraz bekledim.Tabi bunların hiç biri daha beş kuruş para almadığım gerçeğini değiştirmiyordu.Takii Clixncash ile tanışıncaya kadar.

Clixncash internetteki diğer tıkla kazan,mail oku kazan, sitelerinden çok farklı değil.1 cent 1 cent bişeyler toplamanızı sağlıyor.Fakat Clixncash i diğerlerinden ayıran en büyük fark minimum ödeme miktarının PayPal için 0.5 cent olması.Yani bu ne demektir üye olduğunuz gün bi kaç tıklama sonrarında hemen 5 centinizi isteyebilirsiniz.5 cent nedir ki evet hiç bişey değildir ama internetten cebime giren ilk paradır

Şimdi nasıl para kazanacağımızı anlatalım :
Tabi beş centten bişey olmaz bu yüzden ne yapmalıyız daha çok reklam okumalı siteyi sık sık ziyaret edip yeni bir tıklanacak sayfa var mı kontrol etmeliyiz.(Click Links,Read Ads).Sayfa tıklama ücretleri 1 cent gibi bir fiyat olduğu için pek bişey kazanamıyoruz doğrudur.
Bu yüzden asıl parayı kazanacağımız alan Paid To Sign Up alanı yani üye olup para kazanacaz.Buradaki teklifler sabit 10 cent.Yani 10 siteye üye olursanız 1 dolar kazanırsınız.

Sistem şöyle işliyor.Earning Area alanından Paid To sign Up Sayfasına giriyorsunuz.

Bu sayfada üye olacağımız linkleri görüyoruz.Birine tıkladığımızda aşağıdaki gibi bir sayfa açılıyor.

Yapmamız gereken Complete Offer butonuna basıp üye olacağımız sayfaya gitmez,üyelik formunu doldurup üye olmak.Mailimize bir Siteye hoşgeldin yani bir welcome maili gelecektir.Bu gelen maili üye adımızla birlikte Complete Offer butonuna bastığımız sayfaya kopyalıyoruz.Ve Verify Completition butonuna basıyoruz.

Bu şekilde teklifimiz admin kontrolüne gidiyor.Admin kontrolü ne durumda bakmak için Paid To sign up sayfasındaki View Offer Completion History & Stats alanına girmeniz gerekiyor.Onaylandıktan sonrada Profile alanımızda 10 centimizin geldiğini göreceğiz.

Bu menüdeki Withdraw sayfasından,hemen paranızı Paypala transfer edebilirsiniz,çünkü minimum payoutunuz 5 cent.

Paypal ödemeniz yaklaşık 10 -15 saat sonra geliyor.ben iki kere istedim bu şekilde oldu.
Site,Üye olmak dışında reklamlara tıklayıp 10 -20 saniye beklemenizlede para kazandırıyor.Fakat gerçekten para kazanacağız tek alan üye olarak para kazanmak olacaktır.Her gün 100 e yakın site var.Mesele sadece ne kadar zamanınzın olduğu.Kolay gelsin.
Üye olduktan sonra benimle oradan veya bu başlık altında yorumlarla iletişime geçebilirsiniz.

BU DA BENİM REFERANS LİNKİM SİZDE KENDİNİZE NE KADAR ÇOK REFERANS BULURSANIZ O KADAR ÇOK KAZANIRSINIZ...

Make Money with Paid Surveys, Tasks and Offers | Free cash at ClixSense

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.