Bedava Web Vps!

kadaj7794

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
450
0
[COLOR="YellowBiraz fazla kasıyor ama belki birilerinin işine yarar diye paylaşmak istedim.[/COLOR][/B]

[B]Siteye girdiğinizde ücretsiz deneye basarsanız anında vps'nizi kuruluma geçiyor. Siz hiç bir şey yapmadan hemen kurulum gerçekleşiyor.[/B]

[B]Özellikleri:[/B]
2Gb Ram
Windows 7

Site: [URL="https://tik.lat/B6gqK"] Tıkla[/URL]

Mustafa Eren

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
435
1
İzmir
Açıkcası hiç bilgim yok ama süresiz olabilir. Çok basit bir site olduğu için girdiğinizde anlarsınız.

Belli Bir Zaman İçinde Silinir Diyor Websitesinde (15 dakika sanırım)
İnternet Hız Seviyeleri Ortalama : Download 11 , Upload 1,5
İşletim Sistemi : Windows 7
Depolama : 40GB (Size 30Gb Bırakıyo)
Kurulu Gelen Programlar : Google Chrome ve Mozilla

TOMAR

Üye
18 May 2018
180
0
NEREYE ?
Biraz fazla kasıyor ama belki birilerinin işine yarar diye paylaşmak istedim.

Siteye girdiğinizde ücretsiz deneye basarsanız anında vps'nizi kuruluma geçiyor. Siz hiç bir şey yapmadan hemen kurulum gerçekleşiyor.

Özellikleri:
2Gb Ram
Windows 7

Site: Tıkla

Ben Sanki bunu bir yerde görmüştüm 🤔 hmm nerden acaba ve ayrıca 15 dklik süresi var kalinin ve windowsun zaten sadece 2 si var

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.