Bedava Win/Mac/Android/Iphone VPS //Stajyer Asistan Kulübü

Boomer24

Katılımcı Üye
26 Şub 2016
934
0
DuckDNS
Hepinize Merhaba Değerli THT Ailesi,
Kusura bakmayın 1 hafta tatil yapıyordum o yüzden sizlere konu açamıyordum ama malum tatil bitti görev başına geri geldik.

Anlatım resimli olucaktır, takıldığınız yerde profilime ziyaretçi mesajı bırakarak yada alıntı yaparak sorarsanız sevinirim :)

YN7DdZ.png

8d7M67.png

Dd0POv.png

mkW3X0.png

ER4gOZ.png

SpeedTest Sonucu;

6535931268.png

Not: Süreleri 30dk'dır. 30dk bitince yeni bir vps oluşturabilirsiniz, ancak yeni hesap açmanıza gerek yoktur.

Site; TIKLA GİT!

İşinize yaradıysa ne mutlu bana, hepinize iyi forumlar dilerim.

© Writed By Stajyer Asistan ℬoomer24//MrCreative//Calculator ©

hareketli-turk-bayragi.gif

thtson2.png

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.