Beklenen Hack Arşivim! -Tamamen Ücretsiz!

SiLenTLead

Yeni üye
28 Eki 2012
18
0
Muğla
Merhaba Arkadaşlar,
Ben Silentlead, sizlere 2-3 gündür üzerine çalıştığım Hack Tools'umu sunacağım.İlk olarak içindeki özellikleri söyleyeceğim daha sonra link ve VirüsTotal vericem :) Çok uzatmaya Gerek yok..

İçindekiler;
-Iss İle Hack
-Rte İle Hack
-Config Çekmek
-Bat Virüsü Oluşturmak
-Facebook Hesabı Hacklemek
-ux0r Arama Motoru Kullanmak
-Eksen Atak Kullanmak
-Shell Atılmış siteleri bulmak
-Siteye Shell Basmak(Joomla)

İndirme Link'i;
Kod:
 https://hotfile.com/dl/189585501/01ebdc2/Silentlead_Hack_Tools.rar.html

VirüsTotal Link'i;
Kod:
 https://www.virustotal.com/url/05edaaede6133447f886a3bbe36e94ec83be8744eab9e7ad25670f6c2acf2c68/analysis/

Rar Pass;
TheSilentlead

Bir Teşekkürü Çok Görmeyin Lütfen.. :RpS_thumbup:

Unutmayın, bir Hacker'in yapabilecekleri sınırsızdır.Sadece sizin düşünce gücünüze kalmıştır!

rucuer2000

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,874
1
saol :trl:RpS_sleep::RpS_crying::RpS_love::RpS_w00t::RpS_huh::RpS_bored::jeerat:RpS_rolleyes::p:RpS_thumbup::RpS_biggrin::woott:diablo:diablo:mad:

SiLenTLead

Yeni üye
28 Eki 2012
18
0
Muğla
Zaten, sadece yeni başlayanlar için oluşturdum belirli başlıklar içinde yoksa genelde SQL üzerine duracaktım Rootlamak falan gibi yani gelişmiş konular hakkında :)

J3yTroJen

Katılımcı Üye
6 Nis 2012
678
0
Facebook Hack Demişşin Bu Bir Program mı ? Eger Program İse Öyle bir Program Yok . Yinede Eline Sağlık :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.