Belli Başlı Moderatörlere Sitemim Var..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Logictee

Katılımcı Üye
27 Nis 2016
687
2
root.exe
Merhabalar arkadaşlar.

Şu forumda belli başlı adam gibi adam moderatörler var biliyorum hepside işini doğru düzgün yapıyor, fakat bazı mevki peşinde adminlere yalakalık yapanlarda var haliyle. Bende böyle kişilere denk geldim maalesef. Şimdi bazı 1-2 mod okuyup bunu üstüne alınacak olabilir belki bu konuyu da kaldırırlar (umarım kaldırmaz) fakat namusuna yediremeyip kaldıracaktır bir tane moderatör eminim.

Belki admin olamam fakat olgun bir kişilikle konuşurum burada, bir insanın yaptıgı şeylere özenip onun geldigi yerlere gelemezsiniz fakat onun emeginide ortadan kaldıramazsınız!

Bu forumda tüm herkes bilsin ki '' kimse yetkisini babasının malı gibi KULLANAMAZ '' Bu forumda en yetkili kişiler adminler ve korgenerallerden sonra tim liderleridir. Onlar söylemeden moderatörler konu silme yetkisine karışmamalıdır! ve karışamaz!

Eminim benim açtıgım down konularına geleniniz vardır. Ayrıca şu 3 gündür haberlere çıkan olayları ''elin gavuru'' yaptı sanmayın. Hepsi kontrolum altındadır. Şu down konularını yok efendim söyle oldu böyle oldu diye kaldıramazsınız! Eğer siz okumuyorsanız ben vereyim size dersi,
MADDE 1: 2. Üyeler izinsiz bir site hakkında down yapmamalıdır izin var ise konuda belirtmelidir.
MADDE 2: 5. Kurallar acık ve bariz bazı üyeler kuralları okumuyor direkt konu acıyor o yüzden konuları kaldırılıyor kurallara uygun bir sekilde acılan konular zaten kaldırılmıyor.

Bu maddeyi herkes okuduktan sonra kanâat getirmeliyim ki. Üyeler hiçbir şekilde izinsiz down konusu açmamalı ve belirtmelidir. Belirttim! Kurallar acık ve bariz yazılıyor demiş saygılı Reuters hocamız. Evet doğru fakat üyeler değil yetkili kişiler okumuyor maalesef. konu acıyor o yüzden konuları kaldırılıyor kurallara uygun bir sekilde acılan konular zaten kaldırılmıyor. burayı da iyi okuyun. Uygun ve Kurallara göre açılan konular Kaldırılmıyor yazıyor kaldırılmıyor..

Benim okadar kişiyle görüşüp daha sonra bir emek verdiğim saldırıları yetkisini istediği gibi kullanan bir kişiye konuyu açtıktan sonra sildirtme görevini vermem verdirtmem! Ayrıca amerika saldırısını düzenledikten sonra kaldırılan konum ve sildiğim down resimlerinin hesabını kim verecek onu da merak ediyorum. Ben kimsenin ismini vererek onu hedef kitlesi yapmayı istemiyorum belki hatalı olabilir fakat yüzüne vurmak istemiyorum. Fakat gerçekten bana koyuyor bu olay. Ne kadar tht'yi sevsemde sogutuyor bir anda..

Belki forumdan uzaklaştırılacagım bunları yazdıktan sonra fakat, uzaklaşmadan önce whatsapp down ile ilgili bir kaç tane resim paylaşırım onuda silerlerse artık diyecek bir sözüm yok lafı uzatmam çeker giderim.

İyi günler herkese
Saygılarımla // Logictee.

Friedlich

Uzman üye
31 Tem 2016
1,520
2
Hiçlik
Bi kere üslup çok yanlış ve buradan insanları rencide etmeniz pek de doğru bir davranış değil.
Siteminizi uygun bir üslupla,özel mesaj yolu ile yapsaydınız keşke.

Son düzenleme:

DefacerTaki

Uzman üye
21 May 2016
1,414
1
Tanrı Dağı
' kimse yetkisini babasının malı gibi KULLANAMAZ '' Moderatörler O Yetkiye Geldi İse Haketmişlerdir Bunu Siz Sorgulayamazsınız.

"Onlar söylemeden moderatörler konu silme yetkisine karışmamalıdır! ve karışamaz!" Karışamaz Derken Buna Siz mi Karar Veriyorsunuz.

Eğer Bir Konu Silindiyse Mantıklı Bir Nedeni Var Kimsenin Sizinle Bir Sorunu Yoktur THT Yönetimi Tarafsızdır. Konunuzun Silinme Nedeni Gayet Mantıklı Baktım Nedenine.

``Falcone

Kıdemli Üye
27 Haz 2016
3,529
2
l1ackerone
"Onlar söylemeden moderatörler konu silme yetkisine karışmamalıdır! ve karışamaz!"
Karışabilir
İhbar Geldiyse Ve Mantıklıysa Karışır.
Eğer Emin Değilse 1 Üst Rütbelisine Ya da Sorumlusuna Sorar
Burada Konu Açmak Yerine Kimle Dertliysen Ona Özelden Yaz Konuş.

ByJellyBonn

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,981
0
/localhost
Kardeşim burada hiç kimse(moderatörler,üdy üyeleri) kimsenin kötülüğünü istemez ufak bir yanlış anlaşılma olabilir çözüm çekip gitmek değil araştırmak, sitem konusu açmayla bu sorun çözülmez + Konuşmalarına dikkat et .

Son düzenleme:

hasan_012

Uzman üye
7 Ağu 2009
1,046
3
ADANALI
arkadaşa bir nevi katılıyorum.. ve örenegi bizzat şurada.

http://www.turkhackteam.org/oyun-hileleri/1503847-metin2-wallhack-7x-damage-qwer954.html

qwer954 adlı arkadaşımız açtıgı konularda indirme linkleri mevcut ,çogu virüstotalsiz, neden acaba? virüstotal katarmısın dedigimde Beni bunca zamana kadar tanıyamadınızmı dostlarım? Ben hiç virüslü dosya paylaşmadım paylaşmamda. Arkadaşın gösterdiği virüsleri alıglaması normal. Çünkü bir hile paylaşıyoruz...
olabilir hilede paylaşılsa virüstotal katmalı kimse kimseye güvenmıyor bu devırde. ama kimsede ilgilenmedi.

Logictee

Katılımcı Üye
27 Nis 2016
687
2
root.exe
' kimse yetkisini babasının malı gibi KULLANAMAZ '' Moderatörler O Yetkiye Geldi İse Haketmişlerdir Bunu Siz Sorgulayamazsınız.

"Onlar söylemeden moderatörler konu silme yetkisine karışmamalıdır! ve karışamaz!" Karışamaz Derken Buna Siz mi Karar Veriyorsunuz.

Eğer Bir Konu Silindiyse Mantıklı Bir Nedeni Var Kimsenin Sizinle Bir Sorunu Yoktur THT Yönetimi Tarafsızdır. Konunuzun Silinme Nedeni Gayet Mantıklı Baktım Nedenine.
Bir üst rütbeli kişiye sorup öyle kaldırılabilir fakat konumda hiçbir neden yokken kaldırılırsa bunda ne anlayabilirsiniz?

"Onlar söylemeden moderatörler konu silme yetkisine karışmamalıdır! ve karışamaz!"
Karışabilir
İhbar Geldiyse Ve Mantıklıysa Karışır.
Eğer Emin Değilse 1 Üst Rütbelisine Ya da Sorumlusuna Sorar
Burada Konu Açmak Yerine Kimle Dertliysen Ona Özelden Yaz Konuş.
Karışamaz dostum. İhbar gelmeyip mantıksız da olmayan bir konuya karışamaz.

``Falcone

Kıdemli Üye
27 Haz 2016
3,529
2
l1ackerone
Bir üst rütbeli kişiye sorup öyle kaldırılabilir fakat konumda hiçbir neden yokken kaldırılırsa bunda ne anlayabilirsiniz?

Karışamaz dostum. İhbar gelmeyip mantıksız da olmayan bir konuya karışamaz.
Üstü Ne Derse Onu YAPAR!
Eğer Ona Mantıksız Geldiyse İhbarı Bırakır Tam Anlamıyla Anlayan Kişiye Bırakır

Logictee

Katılımcı Üye
27 Nis 2016
687
2
root.exe
Ben burada moderatör veya rütbeli birisi değilim bunu belirteyim.

Bu sebeple kimse kimseyi savunamaz. Çogu moderatör saygılı ve uslublu bunları biliyorum fakat öbür taraftakiler aynı şekilde değil.

``Falcone

Kıdemli Üye
27 Haz 2016
3,529
2
l1ackerone
+
yarım saatte bir operasyon konusu paylaşmak yasak
+
Saldırılar hakkında gerektigi zamanlar üyelere acıklanıyor ve ona göre ayarlanıp ÜDY ve Liderlerimiz tarafınca talimatlarla yapılıyor gerek hedef gerek zaman gerek ülke bu cesit sorular aklınızda kalmasın

XxFalcon06

Uzman üye
24 Ara 2015
1,532
2
Bilinmeyen
arkadaşa bir nevi katılıyorum.. ve örenegi bizzat şurada.

http://www.turkhackteam.org/oyun-hileleri/1503847-metin2-wallhack-7x-damage-qwer954.html

qwer954 adlı arkadaşımız açtıgı konularda indirme linkleri mevcut ,çogu virüstotalsiz, neden acaba? virüstotal katarmısın dedigimde Beni bunca zamana kadar tanıyamadınızmı dostlarım? Ben hiç virüslü dosya paylaşmadım paylaşmamda. Arkadaşın gösterdiği virüsleri alıglaması normal. Çünkü bir hile paylaşıyoruz...
olabilir hilede paylaşılsa virüstotal katmalı kimse kimseye güvenmıyor bu devırde. ama kimsede ilgilenmedi.

buna katılıyorum bu devirde hiç kimseye güvenilmez .

Logictee

Katılımcı Üye
27 Nis 2016
687
2
root.exe
+
yarım saatte bir operasyon konusu paylaşmak yasak
+
Saldırılar hakkında gerektigi zamanlar üyelere acıklanıyor ve ona göre ayarlanıp ÜDY ve Liderlerimiz tarafınca talimatlarla yapılıyor gerek hedef gerek zaman gerek ülke bu cesit sorular aklınızda kalmasın
Yarım saate bir şey paylaştıysam lütfen ondan önce bu konuyu kaldırın rica ediyorum ya . Gerizekalı yerine koymayın insanları her konunun kurallarını okuyup icap ettiği şekilde paylaştım.

``Falcone

Kıdemli Üye
27 Haz 2016
3,529
2
l1ackerone
Yarım saate bir şey paylaştıysam lütfen ondan önce bu konuyu kaldırın rica ediyorum ya . Gerizekalı yerine koymayın insanları her konunun kurallarını okuyup icap ettiği şekilde paylaştım.

Ben Demiyorum Benim Üstüm Öyle Yazmış
Aklınızda Kalmasın diye İyilik Yapıyoruz Suistimal Etmeyin.
Ne Derdiniz Varsa O Mod.la Ya da Yetkilisiyle Konuş.
Buraya Konu Açılacaksa Herkesin Hakkında 1 Ton Konu Olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.