Beni rahatsız eden whatsapp daki Kişiyi şikayet etmek

Volkant41

Yeni üye
7 Ocak 2016
45
0
Mrb lar isteğim uzun zamandır whatsapptan birisi beni ve eşimi yanlış yalan şeylerle taciz ediyo birisi derken bu kişi eski kız arkadaşım engellemek değilde bunu nasıl şikayet edebilirim whatsappa yada nasıl çökertebilirim whatsapını bu konuda yardım edermisiniz lütfen

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Mrb lar isteğim uzun zamandır whatsapptan birisi beni ve eşimi yanlış yalan şeylerle taciz ediyo birisi derken bu kişi eski kız arkadaşım engellemek değilde bunu nasıl şikayet edebilirim whatsappa yada nasıl çökertebilirim whatsapını bu konuda yardım edermisiniz lütfen

Genel olarak bakarsak wp çok büyük bir sistem ver adamlar her gün yeni güvelik önlemleri alıyorlar.Gelip herhangi birisi programla onla bunla hacklesin diye değil :) Zaten öyle bir sistem olsa
şu an kimse wp kullanmazdı. Ama her zaman ki gibi en büyük açık insandır.

http://www.turkhackteam.org/trojan-...drorat-android-rat-compile-client-server.html

http://www.turkhackteam.org/google-...ef-kisinin-mesajlarini-okuyun-mesaj-atin.html
Linkleri konulara bakarsan belki az çok bir şey yaparsın.

Konuya gelirsek rahatsız etme durumu varsa çağır döv düz mantık her şeyi sanaldan halledemezsin.
Yada bilişim suçlarına kanıtlarla beraber suç duyurusuda bulunabilirsin.İşe yarar..

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Son zamanlarda Whatsapp bazı mesajlar ile çöküyor diye biliyorum.Fakat çoğu bulunduğu an fixleniyor.Yani 2nokta'nın attığı linkleri incele zaten onlar haricinde bir şey yapamazsan en fazla engellersin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.