Benim BiLgisayar Çok Yawaş Bakabilirmisiniz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

# ßyNuMaN

Yeni üye
27 Haz 2010
27
0
Benim 1 gb Ram 512 Ekran Kartı ddr 2 Çif Çekirdek Ama Pc Cok Yawaş Bir Oyuna Girerken Donuyor Format Atıyorum Sorun Gecmiyor Daha Önce BöyLe bir Sorunum Yoktu Bu Yeni OLdu KNight'e Girerken Herkez 15 sn de giriyor ben 2 dk da zor Giriyorumm

16 Tem 2010
51
0
önceden benimde pc çok yavaştı bildiğim herşeyi denedim işe yaramadı yani tabiki işe yaradı ama gözle görülür bir etkisi olmadı benim sana verebileceğim en iyi program ComboFix bence sen bunu dene... bilgisayarı güvenli modda açıp bununla tarat pc de virüs kalmaz registry boşalır ve baya hızlanır çok işe yarıyor...

hacker/dj_can

Katılımcı Üye
önceden benimde pc çok yavaştı bildiğim herşeyi denedim işe yaramadı yani tabiki işe yaradı ama gözle görülür bir etkisi olmadı benim sana verebileceğim en iyi program ComboFix bence sen bunu dene... bilgisayarı güvenli modda açıp bununla tarat pc de virüs kalmaz registry boşalır ve baya hızlanır çok işe yarıyor...
aynen güvenli mod combofix taratıyosun kardeşim...ondan sonra bide başlat-çalıştır-chkdsk yap tmmdır
icon12.gif
...eğer yine olmuyosa başlat-çalıştır-cmd ye net share yazıyosun bi bakıyosun bakalım pc ye dalan var mı dalan varsa söylüyosun...

# ßyNuMaN

Yeni üye
27 Haz 2010
27
0
YardımLarın İcin TşkLer..

egeli_3545

Üye
31 May 2010
213
0
kardeş bi boştayken ctrl+alt+delete yap bakalım işlemcin % kaça kadar çıkıyor normalde 5 civarı felan olması gerekiyor yüksek çalışıyorsa ya arkada çalışan bişeyler vardır yada virüs yüksekse bidaha format atıp güvenilir bi antiden geçirdikten sonra program vb şeyleri yüklemeni tavsiye ederim (Yaklaşık bir ay felan oldu benm işlemcim yandı virüsten üstüne basa basa sölüyorum çok dikkat et benm canım yandı sizin kiler yanmasın)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.