Beren Demirkaya Çok İstiyorum

eneslaraca543

Uzman üye
19 Nis 2015
1,372
0
Bafra,Samsun
Dün gece seni yolda gördüm
Ay ışığı yüzünü aydınlatmış
Seslendim ama arkanı döndün
Düşündüm duysaydın ne derdin?
Elin elime değse ama
Çok istiyorum kızma bana
Duygularım sorgulanmasın
Çok istiyorum
Elin elime elin elime
Dün yine seni yolda gördüm
Ay ışığı yüzünü aydınlatmış
Seslendim yine arkanı döndün
Düşündüm baksaydın ne derdin?
Elin elime değse ama
Çok istiyorum kızma bana
Duygularım sorgulanmasın
Çok istiyorum
Elin elime elin elime

Nemeton

Katılımcı Üye
7 Ağu 2015
317
0
İstanbul
Yav kardeşim konu kasmayın Allah'ınızı severseniz. Arada bir paylaşılır tamam şarkı-türkü vs bölümü zaten var ama bi anda 10-20 şarkı paylaşmakta konu kasmak olur hack forumuna geliyoruz son konular hep şarkı el insaf lütfen yapmayın şöyle şeyler.

WolFox1905

Uzman üye
29 Ocak 2015
1,226
2
Adam belki aşıktır anlayiş goster :D kendimden biliyorum :) yaz be usta yaz sen dök içini

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
2 saattir türkçe pop içim bayıldı valla.

Bir de üstad Yavuz Çetin'in Çok İstiyorum'u var gayet neşeli bir şarkı tavsiye ederim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.