Beyler Kız Meselesi, Acil Yardım!

SonTuran

Üye
20 Nis 2015
116
0
?
Şimdi Beyler Aslında İşin Gereğince, Kızlarla Aram Yeterince İyidir.:RpS_sleep: :D Neyse Şimdi Bir Kız Var Daha Hiç Konuşmadım Kızla. Ama Kızı Göreli 2 Sene Olmuştur.Şimdi Eski Sevgilim Beni Aldattı. Neyse Bunların Pek Bi Önemi Yok. Şimdi Ben Bu Gördüğüm Kızı, Yani 2 Senedir Görmediğim Kızla :D Nasıl Tanışayım? Taktik Verin Beyler :)

sagolera50

Üye
10 Tem 2014
163
0
İzmir
Merhaba güzel bayan tanışabilirimiyiz de :D Yüz vermezse Facesini patlat. :D Kararın hala aynımı de :D Ben uyguladım işe yarıyor gerekten :D :D :p

4 Haz 2015
212
0
Sanal Dünya
:D en iyi ilgi alanımdır. Facebook gibi bir sosyal ağdan ismiyle mesaj at kesinlikle efendim diye cevap vericektir ordan konular felan aç tanıs ama sunu unutma tanısabilirmiyiz deme konu acıldıktan birazcık sonra rahatsız etmiyorum değil mi de

26A

Katılımcı Üye
3 Haz 2015
532
0
28
Erzurum
Çık direk karşısına "Aaa -ismi- ne kadar değişmissin valla zor tanıdım." diye muhabbete gir akşam kızı faceden ekle mesaj at güzel bir muhabbet kur iki güne numarasını al sonra buluşmaya ikna et, buluşmaya çicek al git, kız sersemler, o sırada çıkma teklifi et. Haydi hayırlı olsun. :D:D

ADALİEA

Katılımcı Üye
17 Tem 2013
509
0
slm, nbr , napıyorsun, nasılsın vb. dediğinde kıza spam olarak düşer birnevi onun için üste arkadaşın dediği gibi ismi ile hitap et ilk başta konuşurken o kesmeye çalışacaktır sen yeni konu aç konuşmayı sürdür hadi iyi forumlar.

AdukeTTT

Katılımcı Üye
4 Haz 2015
559
0
new york
Çık direk karşısına "Aaa -ismi- ne kadar değişmissin valla zor tanıdım." diye muhabbete gir akşam kızı faceden ekle mesaj at güzel bir muhabbet kur iki güne numarasını al sonra buluşmaya ikna et, buluşmaya çicek al git, kız sersemler, o sırada çıkma teklifi et. Haydi hayırlı olsun. :D:D

/stun kızınismi sersemletmek için gm isen

SonTuran

Üye
20 Nis 2015
116
0
?
kız için site hackle hacı :)

O Süpermiş :D

Merhaba güzel bayan tanışabilirimiyiz de :D Yüz vermezse Facesini patlat. :D Kararın hala aynımı de :D Ben uyguladım işe yarıyor gerekten :D :D :p

Güzel Diyonda :D Ben Ciddi Düşünüyom

Kardeşim git konuş tanır belkide :D

Zor Be Abicim :D

Selamun aleyküm de QWe.e.wqe.wqewq.. EQ:eQW

Saol Enişte Derse Şaşırma :D

:D en iyi ilgi alanımdır. Facebook gibi bir sosyal ağdan ismiyle mesaj at kesinlikle efendim diye cevap vericektir ordan konular felan aç tanıs ama sunu unutma tanısabilirmiyiz deme konu acıldıktan birazcık sonra rahatsız etmiyorum değil mi de

YüzYüze Konuşmak Her Zaman En İyisidir ;) Daha Yaratıcı :D

dark ruh halimsin hacı :D

:D ÜSLUP:D

Ustam şunu söyliyim bir kızın kalbine giden yol klavyeden geçmiyor.

Yemin Ediyorum, Ben Bile Kendimden Geçti Usta :) Eyv.

Güzel Diyonda, Benimde Az Ağırlığım Olsun Be Kardeş :) Haksız Mıyım :)

slm, nbr , napıyorsun, nasılsın vb. dediğinde kıza spam olarak düşer birnevi onun için üste arkadaşın dediği gibi ismi ile hitap et ilk başta konuşurken o kesmeye çalışacaktır sen yeni konu aç konuşmayı sürdür hadi iyi forumlar.

Dediğim Gibi YüzYüze :)

Kıza Saat 8:00 dan sonra mesaj at 8 den önce beyin mantıksal olarak calışır 8 den sonra duygusal olarak çalışır

Emin Misin Bak :D NumarasınıBulurum Ama Sonra Bize Sövmesin :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
8 Haz 2014
81
0
çık direk karşısına "aaa -ismi- ne kadar değişmissin valla zor tanıdım." diye muhabbete gir akşam kızı faceden ekle mesaj at güzel bir muhabbet kur iki güne numarasını al sonra buluşmaya ikna et, buluşmaya çicek al git, kız sersemler, o sırada çıkma teklifi et. Haydi hayırlı olsun. :d:d

:d :smd :d :d ne guldum planlamissin bile :d helal olsun vallaha :d :d

xkartal21

Kıdemli Üye
21 Eki 2012
3,267
0
Kastamonu
bizim arkadaş denedi sonu kötü bitti ama sen yaparsın die umuyorum
Arkadaş yaş pastanın içine yüzük koydu kıza verdi yüzüklü pastayı kız pastayla beraber yüzüğü yuttu soluğu hastanede aldılar bizim arkadaşı kızın abileri dövdü sonu kötü bitti ama sen dene sende olur :D

ADALİEA

Katılımcı Üye
17 Tem 2013
509
0
Yüzüne direk seni seviyorum sen siz mutlu olamıyorum de sonra çıkma teklifi falan et ama unutma tek şansın olur olmaz derse bir daha hiç olmaz.

FenomenUstad

Katılımcı Üye
20 Nis 2014
291
0
Edirne
İlk önce kızın facesini hackliceksin :RpS_thumbup:
Sonra kızın yanına gidiceksin kız zaten facemi hacklediler felan off yaa diye hep dert yanacaktır.
Ben hackerim diceksin ve kıza facesine geri vereceksin :trl Ondan sonra
Kız başta :RpS_huh: sonra onun mesajlarını okucaksınız mütevazi bir tiple yaklaşıcaksın. :RpS_rolleyes: Ardından kıza facede biraz iltifat ediceksin ve kızın erkek arkadaşı (sevgilisi) olmadığı bir zamanı yakalyacaksın. Ben sana en başından beri aşıktım utancımdan söylemedim diyip kıza iltifatlar ediceksin. Sonunda kız sana :RpS_love: olacak
--- HAPPY ENDING ---
Not: İngilizcesi 0 olanlar için bu yazı yorum. HAPPY ENDING= Mutlu Son :woott

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.