Beyler Selamün Aleyküm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ynsertgrl46

Yeni üye
28 Eki 2014
24
0
S.a Beyler Adım Yunus Aslen Diyarbakır bağlar doğumluyum ama K.maraş Elbistanda yaşıyorum Şuanda Edindiğim Birçok Bilgi var ama bu bilgilerle sanırım anca Lamer olunur.. :D Arkadaşlar Diyarbakırlı olduğum için Vatanımı Sevmiyorum Sanmayın.. Vatanıma Canımı Veririm.. Yarı Kürt Yarı Türküm.. Arkadaşlar Vatanıma Yararlı Bir Hacker Olmak için ölüyorum artık uykularıma giriyor.. okuyorum 11. sınıftayım 12 sınıf bittikten sonra Antalyaya yada izmire gidip orada çalışıp En iyi bilgisayarı alıp Hacker olmayı düşünüyorum Yardımcı Olursanız Sevinirim.. İleride Aynı evde kalır beraber hacker olabiliriz ;) :D Bi Düşün

Jobs

Kadim Üye
15 Eki 2014
5,122
4
-
Aleyküm Selam Forum Kurallarını Okumayı Unutamyın Ayrıca, Hacker Olmak İstiyorsanız Forumu Takip Edin , Araştırın , Okuyun İnşAllah Öğrenirsiniz Kalıcı Olmanız Dileğiyle (DERSLERİ DE İHMAL ETMEYİN.) :)

ynsertgrl46

Yeni üye
28 Eki 2014
24
0
:) Derslerle Aram iyi deil Sadece Matematik ve fiziğim iyidir.. Allah Nasip Ederse Bi Gün Bizde Oluruz..

ßyWick

Uzman üye
13 Eyl 2012
1,960
2
26
Nereye
hoşgeldin hayırlı olsun umarım daim olursun başarılar dilerim
misyon dışına çıkmaman dileği ile :)

Solo-Türk

TÜRK
2 Ağu 2011
6,805
69
Teşkilat
Beyler gereksiz postlarınızı sildim. Tekrar ederse sınırsız yollarım haberiniz olsun. Üstlerinize hitap ederken kelimelerinize dikkat edeceksiniz. Saygıyı elden bırakmayın.

mbk69

Katılımcı Üye
18 Nis 2012
483
0
Bayburt
Foruma hoşgeldin kardeşim. İnşallah kalıcı olursun forum kurallarına göz at hacker olmak istiyorsan doğru adrese gelmişsin sadece hackerlık değil gayet iyi bir ortam var burada :)

Shadow Hunter

Uzman üye
21 Eki 2014
1,179
1
Hoşgeldiniz kalıcı olmanızı temenni eder forum kurallarını okumanızı tavsiye ederim iyi forumlar. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.