beyler site heckledikten sonra nasıl gizlenebilirim

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !
Yatağın altına gir seni bulamazlar :D :twist

Gerek yok birader.
Türk sitelerine saldırı yapmadığın sürece bir sıkıntı olmaz saklanmana gerek yok açık ip ile vuruyorum önüme gelen siteye :)

yusuf12211

Üye
15 Tem 2016
80
0
İSTE HACK
yabancı site hacklediysen sitenin sahibi şikayet etse bile dikkate almazlar bu forumda o kadar site hackleyen adam var onların hiçbiri gizlenmiyor
adamın şikayetini dikkate almazlar çünkü aslında nedenini bilmiyorum saldırı başka ülkeden olunca ilgilenmiyorlar bilişim polisleri fln :D

saolansın ama ben işimi şaglama alayım önerdiğin program filian

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.