beyler tht nedir amacımız nedir bilgi verirmisiniz

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Site misyonuna saygılı olduğun sürece, siteden yararlanman kimseyi rahatsız etmez.

Genelde bu tip sitelerde etik şudur, sen site kaynaklarından yararlanıyorsan, karşılığında siteye yararlı bir şeyler yapmaya çalışırsın, mesela ben soru cevaplıyorum. Ama sadece soru sorup dursan bile kimse "neden sorup duruyorsun kardeşim" demeyecektir.

Son olarak da azmini, sebatını gösteriyorsan ve de misyona uygun davranıyorsan, gördüğüm kadarı ile kısa sürerede yönetim/tim kadrolarına alınıyorsun. Bu da misyona 100% inanıp bu yönde bir şeyler yapmak istersen.

€r@y

Kıdemli Üye
20 Nis 2015
3,942
0
THT yi sadece hack platformu olarak görmeyin burası bir bilişim platformu bilişimin her alanı burada programlama vs gibi ayrıca grafik tasarım dergi tim arge ( yazılım ) timleri var Turkhackteam in ve adı gibi zaten hack forumu misyon yeterli olacaktır TurkHackTeam Misyon

WHIMSEY

Üye
3 Eki 2015
201
0
Ordu/Turkey
Site misyonuna saygılı olduğun sürece, siteden yararlanman kimseyi rahatsız etmez.

Genelde bu tip sitelerde etik şudur, sen site kaynaklarından yararlanıyorsan, karşılığında siteye yararlı bir şeyler yapmaya çalışırsın, mesela ben soru cevaplıyorum. Ama sadece soru sorup dursan bile kimse "neden sorup duruyorsun kardeşim" demeyecektir.

Son olarak da azmini, sebatını gösteriyorsan ve de misyona uygun davranıyorsan, gördüğüm kadarı ile kısa sürerede yönetim/tim kadrolarına alınıyorsun. Bu da misyona 100% inanıp bu yönde bir şeyler yapmak istersen.

Üstad açıklamış zaten..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.