Beynimizin %100ünü Kullanabilseydik Neler Yapardık?

Shooter_

Katılımcı Üye
8 Nis 2009
740
0
c:/windows/system32
Beynimizin ne yazıkki %3-10 unu kullanabiliyorus %100 ünü kullansak ne yapardık
%15
matematik dehası
%20 ışınlanmayı bulabiliridk
%30kendimizi ışınlayabilir veyatta başka birini ışınlayabilirdik
%40kendimizi güneşin üstünde yürüyebilirdik
%50uzayda oksijensiz yaşabilirdik
%60herhangi biriyle ağızla konuşmadan beyin gücü ilekonuşabilirdik
%70insanlar beynimizi ile yönetebilirdik
%80her türlü soruyu cevaplardık
%90ölen insanları canlandırabiliriz
%100hayal ettiğimiz herşeyi yapabiliriz

serhan59

Üye
5 Tem 2010
101
0
Allah askina nekadar sacma birsey yada sana bir sorum olacak

Beyninin %50 sini kullaninca uzayda oksijensizmi yasiyacaksin ????

Beyin beyin degil sanki oksijen tüpü `` ben akilliyim nefes bile almiyorum bak ```sacma

Landtrouble27

Katılımcı Üye
27 Tem 2010
645
0
Nereye...
Kardeş yanlış bilgi bu 'Beynimizin ne yazıkki %3-10 unu kullanabiliyorus' mynette okumuştum bilim adamları tarafından yapılan araştırmaya göre beynimizin tamamını kullanabiliyormuşuz...

ozzy_zb

Yeni üye
28 Tem 2009
3
0
Allah askina nekadar sacma birsey yada sana bir sorum olacak

Beyninin %50 sini kullaninca uzayda oksijensizmi yasiyacaksin ????

Beyin beyin degil sanki oksijen tüpü `` ben akilliyim nefes bile almiyorum bak ```sacma
o anlamda değil beynının %50sini kullanabıldıgın zaman o soruna cozum bulabılıceksn anlamında

serhan59

Üye
5 Tem 2010
101
0
tamam anladim ozaman ben beynimin %50 sini kullaniyorum astronot kiyafeti giyip dalgic tüpü takacagim :) sakasi bir yana bunlar anlamsiz seyler biraz arastirdimda olay sinirlerin zamanla yipranip ölmesi ve kendilerini yenileyememesiymis

zeroman

Katılımcı Üye
6 Tem 2009
813
0
TÜRKİYE
% 90 nını kullansan insan canlandıracan kardeşim ALLAH(C.C.) ol demeden hiç bişi olmaz hadi hadi hem terkerteker nasıl hesapladılar ki adamlar öyle bir şey yapmışlarmı yalanla dolanla işimiz yok bizizm

ghost-buster

Katılımcı Üye
6 Tem 2010
270
0
% 90 nını kullansan insan canlandıracan kardeşim ALLAH(C.C.) ol demeden hiç bişi olmaz hadi hadi hem terkerteker nasıl hesapladılar ki adamlar öyle bir şey yapmışlarmı yalanla dolanla işimiz yok bizizm
Krdeşim ALLAH(C.C.) ztn o yüzden beynimizin az bir kısmını kullandırttırıyor ya :D
İnsan beyninin sınırları yok ama kullanamıyoruz..
Krdesim güzel paylaşım tşk.

Chat!ax

Üye
11 Tem 2009
141
0
arkadaşlar dedigi mantıklı... bu yüzdelerde sadece örnek vermiştir arkadaşım sadece... bu tür şeyler yapabilirsiniz demek istiyor bu yüzdelerde diyor..hem bu arada beynimizin %100ünü bırak kullanmayı %de 5 ini ile kullanamıyoruz... sadece bi peygamber %5 olareak kullanıyormuş beynini.. ve yumruk attıgı herşeyi parçalayabiliyormuş.. bu kayada olsa betonda olsa ;)

deste

Yeni üye
1 Ocak 2010
34
0
hayr arkadaşlar yanlış dşünüosunuz insanlar beyninin çok az bi kısmını kullanıolar eğer daha fazlasını kullansaydılar yukardakileri bilemem ama insanlar bir dahi olurlardı :)

By New Hacker

Kıdemli Üye
21 Eki 2009
3,441
0
Damla Sakızlı Klavyem
Beynimizin "Düşünme" yetisi olarak %3-5 (neyse artık)'ini kullanabiliyoruz.Geri kalan beynin tamamı, işitme duyma görme hissetme ,ve daha diğer 9 duyumuzun (5 duyumuz yoktur, en az 9 duyumuz vardır)
ve başka diğer tüm işlevlerimizin tamamını beynin geri kalanında gerçekleştiriyoruz.%3'ü 5'i işlemcimiz gibi düşünün.Sadece minik bir parça .Geri kalan tamamı kullanılıyor.saçma Tezler bunlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.