Bi Format Attırdık Diye..

YasinBey1

Üye
5 Haz 2015
112
0
Ankara
Bylr Öncelikle Selamun Aleyküm Hayırlı Geceler Ben 2 gün Önce bilgisayarcıdan bilgisayarıma format attırdım Adam kasayı yukarı çıkardı bnde geleyim deidm sen gelme git 15 dakika sonra gel dedi bende gittim geldim işte eve bilgisayarı kurdum fakar kasanın içinden garip bi ses geldi açtım Adam fanı deyiştrmiş + birde 3 kanadı kırık fanın birde bilgisayar kasasından olduk olmadık sesler çıkyıyor arkadaşlar neyse gititm bilgisayarcıya abi nie fanı söktün dedim bağırdım flan Abi dedi ne fanı sökmesi diye atarlanıp dükkandan kovdu bylr yardımınız gerek lütfen.

YasinBey1

Üye
5 Haz 2015
112
0
Ankara
Moderatör tarafında düzenlendi:

meami21

Katılımcı Üye
26 Eyl 2013
850
2
26
Eskişehir
artık teknolojik aletlerin tamirini yapanlara güven olmuyo çoğu tamirci orjinal, sağlam parçaları söküp bozuk adi parçalar takıyo. Şikayette bulun gerekli cezayı alsınki bidaha yapmaya cesareti olmasın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.