Bi Pcye Nasıl Keylogger Atılır

ESIDeSPeRaTe

Yeni üye
19 Eki 2014
6
0
Selamun Aleykum
Simdi Arkadslar bn kiz arkadsimin pcsine keylogger atmak istiyorum Niye Diye Soracak olursaniz
Cunku kiz arkadasima guvenmiyorum facede ne yapiyor baska yerde ne yapiyor diye ondan Pcsine Keylogger atmak istiyorum ama nasil Yapabilirim Nasil Atabilirim İsimi Gorecek Programlar Nelerdir Yardimci olur musunuz ?

OV3RNIGHT'

Üye
17 Eki 2013
161
0
Tekirdağ
Kardeş forumda onlarca keylogger var birini indir (Tavsiyem : Spynet ve Hakops Logger ) bunlardan birini indir ve bilgileri düzenle serveri oluştur . Bir tanede rastgele bir binder indir onunla serverı istersen bir resimle istersen bir şarki ile birleştir . İstersen Cryptlayada bilirsin . Sonra onu acmasibi sağla ve istediğini al :) Yine de bana sorarsan kız arkadaşına güven derim .

mhmtaksoyy

Yeni üye
30 Eki 2014
29
0
gnçler bn bi arkaşımın facesini kısa süreliğine el koymak istiyorum. bunun için fireforce denedim yanlış şifreyi buldu . dha bi iki yol denedim ama olmadı. ayrıca facesini alacağım arkadaşın hotmail hesabını bulamadığım için kıramıyorum yardımcı olan varsa sevinrm...

ESIDeSPeRaTe

Yeni üye
19 Eki 2014
6
0
Kardeş forumda onlarca keylogger var birini indir (Tavsiyem : Spynet ve Hakops Logger ) bunlardan birini indir ve bilgileri düzenle serveri oluştur . Bir tanede rastgele bir binder indir onunla serverı istersen bir resimle istersen bir şarki ile birleştir . İstersen Cryptlayada bilirsin . Sonra onu acmasibi sağla ve istediğini al :) Yine de bana sorarsan kız arkadaşına güven derim .
Olaylar biraz karisik yaa anlatamm kusra bkma

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.