bi sorum vaaaaaaaaar ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

"HiLaL"

Katılımcı Üye
17 Eyl 2009
404
0
doğru yere mi yazdım yanlış mı bilmiyorum ama.. sitede yeniyim haliyle.. :D anlaşılıyodur rütbem görülmiycek kdr az :(

hani sitede flood mudur ndr yasak olan şey vrya.. hani bunu yapmadan da pek bi sohbet olmuyo ya.. bi bölüm açsak.. sohbet mekanı gbi bi adı olsa :D ğyeler orda terbiye snrları içinde knşsa sohbet etse olmaz mııı?????
:twist

KhrYsaOR

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2009
13,909
2
Bu düşünüldü ama reddedildi burası normal genel forum sitesi olsa olurdu...:ssohbet bölümü açsak flood aşırı derecede artar siz bunu unutun isterseniz...

KhrYsaOR

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2009
13,909
2
[quote="HiLaL";1464545]o ne demek bilmiyorum ama pki.. sustum.. rütbeler karşısında boynum kıldan ince :([/quote]

Estafurullah...

utkugncfb

Uzman üye
6 Kas 2009
1,236
0
Fenerbahçe SK
HiLal post kasmak mesaj yazmak durmadan üst üste mesaj yazmak mesaj sayısı çoğalsın diye böle yapacak eminim çok kişi vardır bence böle daha iyi ama mybb de üst üste mesaj yazınca üsteki mesajınla birleşiyor mesajın eğer senden sonra biri yazdıysa ondan sonra yazabilirsin eğer üst üste yazarsan mesajlar birleşiyor bu iyi bir eklenti aslında eğer vb de varsa yöneticilerin yapması iyi olur ve ozaman hilalın dediği gibi sohbet bölümüde rahatlıkla açabilir yöneticiler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.