Yazılım | Programlama Bildiğiniz iyi SQL dersleri

23 Eyl 2016
106
0
bulunamadı
Herkese merhaba. Çizgitagemin sitesinde oturum açılmıyor sanırım sitede sıkıntı var. Peki başka bildiğiniz ayrıntılı sql dersi veren yerler var mı?

NOT: Lütfen udemy olmasın

erman147

Katılımcı Üye
3 Kas 2013
949
0
YALNIZLIK
hemen ayaküstü çözelim problemini..
Select * from [TABLOADI]
Select * from [TABLOADI] where id=1 (id si 1 olanı getir)

Delete from [tablo adı] where id=1 (id si 1 olanı sil)

insert into [Tablo adı] values [Eklenecek değer]

Update [Tablo adı] set [Güncellenecek bilgi] WHERE id = 1

Sql bu sorgulardan ibaret ha bunun gelişmişi triggerları prosedürleri vs var bide :D (group by,having,innerjoin vs onları salla ben biliyorumda noluyo :D :D)

23 Eyl 2016
106
0
bulunamadı
hemen ayaküstü çözelim problemini..
Select * from [TABLOADI]
Select * from [TABLOADI] where id=1 (id si 1 olanı getir)

Delete from [tablo adı] where id=1 (id si 1 olanı sil)

insert into [Tablo adı] values [Eklenecek değer]

Update [Tablo adı] set [Güncellenecek bilgi] WHERE id = 1

Sql bu sorgulardan ibaret ha bunun gelişmişi triggerları prosedürleri vs var bide :D (group by,having,innerjoin vs onları salla ben biliyorumda noluyo :D :D)

Haha bak bu iyiydi :D kardeş o kadarına sql injection sağolsun aşinayım ama bana şöyle ayrıntılı ders lazım

Bu site tam olarak nasıl işliyor alıştırmalı eğitim şeklinde mi ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.