Bilgilir arkadaşlar baka bilirmi

TheBigBoss

Üye
26 Ara 2015
174
0
Herkese hayırlı akşamlar.Bir yabancı hack sitesi var orda gezinirken böyle bir şey buldum.Parayla özel sosyal medya hesaplarını kırıyorlar.Forumda gayet ünlü bir forum yalan söyleme gibi bir ihtimallerinin olduğunu da düşünmüyorum zaten her konunun altına onlarca mesaj geliyor.İngilisce mesajlardan anladığım kadarıyla bunu proxy server gibi şeylerle yaptıklarını söylüyorlar.Önce dikkatimi çekmedi ardından 3-4 ay kadarıyla bir arkadaşa böyle soru sormuşdum bana server pc gerek demişdi.Böyle bir şey mümkünmü arkadaşlar?Forumdakı konulardan biri:http://hackforums.net/showthread.php?tid=5336795

GhostMask

Katılımcı Üye
25 Ara 2015
771
0
Bulgaria
Ben üyeyim.
Buyrun Ekran görüntüsü;

2jz9rA.png

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Üstad ilk olarak, hackforums.... nasıl diyeyim.. bebe sitesidir.

Her ne kadar içinde ciddi arkadaşlar olsa da, öyle ahım şahım bir yer değil. Haa kalabalık, Allah için o doğru.. 1-2 yıldır girmiyorum ben oraya.

Sosyal mühendislik konusunda uzmanlaşmışlardır, sende olmayan kaynaklar vardır (mesela en şüpheci adamın bile yiyeceği, 1-2 yıldır mesaj ve fotolarla doldurulmuş fake bayan hesabı) yaparlar.

Ama özel bir araç vs. lazım değil. Sosyal mühendislikte iyi isen zaten yaparsın.

boldof

Kıdemli Üye
12 Nis 2014
2,190
1
-
Bunlar Sosyal Mühendislike Çok İyi Olan Kişilerdir Senin Bile Bilmediğin Şeyleri Biliyorlar Arkadaşların Hakkında Çok Şey Araştırıyorlar

TheBigBoss

Üye
26 Ara 2015
174
0
Hesap çalma yanlız SM ile olduğunu biliyorum.Amma proxy filan kafam karışdı iyice.Adamn biri proxy sitesi paylaşmış hesap kırma programları yapanlar kullanabilir yazmış

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.