Bilgisayar Ekran Kartı Kaldırmıyor! |YARDIM|

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

-Kj-

Katılımcı Üye
29 Kas 2011
355
0
izmir.
Merhaba; Türk Hack Team ailesi bundan 5 ay önce bilgisayarıma virüs yükletim daha doğru'su kendi yaptığım virüs'ü kendi bilgisayarımda açtım.Daha sonra kastı kasmalar oldu biraz düzelti zaman geçtikten sonra 4 ay sonra gene kasmnaya başladı ve oyun açınca ekran donuyor ve kasıyor yardımcı olursanız sevnirim.Hangi programla yükselticem ekran kartımı veya sorun ram'demi Ram'i Nasıl yükseltirim yardımcı olunuz!!!

Bilgisayarım ve özellikleri; Windows 7 Ultimate,2 Gb Ram,32 bir işlem sistemi,

İşlemci;Pentium(R) Dual-Core CPU E5300 @2.60 GHz 2.60 GHz

CrowLy

Katılımcı Üye
15 Mar 2012
528
0
Format Atmadıysanız virusten sonra Format atarsanız bilgisayarınız rahatlar yok atım ama fayda yok dıyorsanız ram ekran kartı vb seyler alıp bırlıgısayarını hızlandıra bılırsınız

Not : Ekran Kartı Alırsanız Drivarınıda Bulmanız lazım
Not : Ram Alırsanız ddr 1 ddr2 diye ayrılır onlara dıkkat edınız...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.