Donanım Bilgisayar ile alakalı sorum

konyaliomer

Yeni üye
11 Tem 2015
4
0
Merhaba sizlere birşey sormak istiyorum.Ben yazılım mühendisliğini tutturmuş bulunmaktayım ve yeni bir bilgisayar almam gerekmektedir.4/5 yıl okulda işimi görmekle beraber staj döneminde ve üniversiteden sonra en az 3 4 yıl işimi görebilcek bir laptop arıyordum ve bu laptopu buldum.Biliyorum masaüstü alsam daha iyi olurdu ancak farklı şehirde okuyacağım için taşınabilir olmalıydı https://www.hepsiburada.com/lenovo-...nabilir-bilgisayar-81ax00q8tx-p-HBV00000HRF9I siz bu laptop u önerirmisiniz can sıkılınca anca oyuna girerim onda da anca cs go veya daha düşük oyunlar ki oyunlardaki grafik önemli değil sadece yazılım için iyi performans alırmıyım diye korkuyorum 3-4 bin arasında sizin önerebilceğiniz bir laptop varmı bu iyi değil derseniz yardımlarını bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

mavibulut02

Yeni üye
26 Haz 2019
19
7
bilgisayar baya iyi duruyor işlemci hızı 4 ghz ssd var, ram 8 gb, core i7 hem de ben normalde çok anlamam bu işlerden ama ablama bilgisayar alırken çok araştırmıştım. sadece hepsi burada kargoyla gönderecek olması sıkıntı teknosa vatan gibi bir yer olsaydı bilgisayara bakabilirdin özelliklerini kontrol ederdin ama bilgisayar iyi bence yazılıma uygun diye düşünüyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.