Bilgisayar mı, telefon mu?

sctut

Üye
10 Ara 2017
110
0
Başlıkta da gördüğünüz gibi. İkisi arasında kaldım. Eğer bilgisayar alırsam telefon olarak S3 Mini kullanacağım. Telefon alırsam S3 Mini den daha lüks bir telefon alacağım. Bilgisayar alırsam çok pahalıya kaçmasını istemiyorum.

Telefon alırsam Samsung J7 Pro,
Bilgisayar alırsam ideal bir bilgisayar düşünüyorum. Yani fiyatı orta ama pubg, witcher vs. kasmadan oynayabileceğim bir bilgisayar almak istiyorum.

Konuya mesaj atarken telefon mu, bilgisayar mı olduğunu nedeniyle birlikte yazmanızı istiyorum ve eğer bilgisayar diyorsanız, bilgisayarın bağlantı adresiyle mesajınıza eklemeyi unutmayınız.

St0r

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
406
0
İkisi de değil. Çünkü o fiyata alacağın bilgisayar o oyunları açmaz zaten. Telefon da onu değil ama Mi 6 alabilirsin. Ama bence daha çok para biriktir.

goddesofcat

Katılımcı Üye
17 May 2018
661
0
İstanbul
Tablet .ss o fiyatlara pubg oynayamazsın maalesefki telefon alırsan iletişim için kullanırsın bilgisayar alırsın oyun için kullanırsın ben pc almandan yanayım

JRLucifer

Üye
24 Mar 2018
107
0
Moscow
J7 PRO kullanıcısı olarak pek tavsiye etmiyorum Ufak Bir Şeyde Boka Sarıyo Telefon ama pc alıcaksan 1500- 1700'e Toplama Klavuzlarına bakabilirsin

Bknz " [ame]https://www.youtube.com/watch?v=mtHkiwiZU3I[/ame] "

sctut

Üye
10 Ara 2017
110
0
İkisi de değil. Çünkü o fiyata alacağın bilgisayar o oyunları açmaz zaten. Telefon da onu değil ama Mi 6 alabilirsin. Ama bence daha çok para biriktir.

Bilgisayar fiyatı 3000-4500 arası olabilir.

Tablet .ss o fiyatlara pubg oynayamazsın maalesefki telefon alırsan iletişim için kullanırsın bilgisayar alırsın oyun için kullanırsın ben pc almandan yanayım

Bilgisayar fiyatı 3000-4500 arası olabilir.

Direk Telefon Al Bence. Xiaomi Mi 6 Öneririm Süper Bir Telefon. Üst Segmentteki Birçok Telefona Kafa Tutuyor.

Teşekkürler.

J7 PRO kullanıcısı olarak pek tavsiye etmiyorum Ufak Bir Şeyde Boka Sarıyo Telefon ama pc alıcaksan 1500- 1700'e Toplama Klavuzlarına bakabilirsin

Bknz " https://www.youtube.com/watch?v=mtHkiwiZU3I "

Arkadaşımda da var J7 Pro, henüz bir şeyini görmedim.

Başka fikri olan yok mu?

Direk Telefon Al Bence. Xiaomi Mi 6 Öneririm Süper Bir Telefon. Üst Segmentteki Birçok Telefona Kafa Tutuyor.

Birkaç inceleme videosuna baktım, kamerasını beğenmedim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
4
905
ZYZZ
Bence

Bence bilgisayar çünkü bilgisayardan daha çok işlem yapılabiliyor tabi herkesin düşüncesine saygı duymak lazım ama bn bilgisayar diyorum
Türkçe dersinde münazara konusu buldum hemen hocaya söylemeliyim :D
THT

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.