Bilgisayar Önerileri

Lightandqrk

Katılımcı Üye
15 Tem 2022
466
176
Merhabalar laptop alıcam ama tam karar veremedim 40000-45000 bütçem var 2 tane bilgisayar buldum sizde bir bakın istedim öneriniz varsa çok güzel olur.
Bilgisayar 1
Bunda 4k özelliği var o bana çok 4k ya verceğimi ekran kartına vs. Veririm diyerek şu bilgisayar ı buldum.
Bilgisayar 2
Acer inde Rami düşük 8x2 alırım 32GB olur diye düşünüyorum ve Acer in servisi pek bulunmuyormuş siz ne diyorsunuz?
Görüşlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.
İyi forumlar ;).

abom

Uzman üye
6 Mar 2008
1,568
92
Ocak' tan gelme...
Selamlar....
Öncelikle parasına ve ekipmanlarına bakmadan önce servisine, güvenilir bir site ise yorumlarına bakarım.
1. Bilgisayar oyuncu bilgisayarı ve ben bu markayı hiç duymadım. Servis kimdir nedir? kullananların karşılaştığı arıza veya gelişmişlikler nedir araştırmak lazım.
2. Bilgisayar Acer servis ağı kısıtlı olabilir ama zamanının en iyi bilgisayarıydı. Ama kronik şikayeti HP de olduğu gibi aşırı ısınmasıydı. Kullanımı rahat seri bir makinadır (Tabi donanımına göre)

Öncelikle net üzerinden kullananların yorumlarını incele, şikayet sitelerine bir bak almak istediğin cihazlarla ilgili bir şikayet varmı?

Şunu da belirtmek isterim elektronik şans işi birine kötü gelen diğerine iyi gelebilir.

İki bilgisayar arasındaki tercihimi acer dan yana kullanırdım.

Nacizane kendi fikrimdir.

Lightandqrk

Katılımcı Üye
15 Tem 2022
466
176
Selamlar....
Öncelikle parasına ve ekipmanlarına bakmadan önce servisine, güvenilir bir site ise yorumlarına bakarım.
1. Bilgisayar oyuncu bilgisayarı ve ben bu markayı hiç duymadım. Servis kimdir nedir? kullananların karşılaştığı arıza veya gelişmişlikler nedir araştırmak lazım.
2. Bilgisayar Acer servis ağı kısıtlı olabilir ama zamanının en iyi bilgisayarıydı. Ama kronik şikayeti HP de olduğu gibi aşırı ısınmasıydı. Kullanımı rahat seri bir makinadır (Tabi donanımına göre)

Öncelikle net üzerinden kullananların yorumlarını incele, şikayet sitelerine bir bak almak istediğin cihazlarla ilgili bir şikayet varmı?

Şunu da belirtmek isterim elektronik şans işi birine kötü gelen diğerine iyi gelebilir.

İki bilgisayar arasındaki tercihimi acer dan yana kullanırdım.

Nacizane kendi fikrimdir.
Servisi yakınımızmda bir tanıdığım almıştı biliyorum markayı. Öneri yapabilecek yok mu :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.