Bilgisayar Programcılığı

Rawwer

Katılımcı Üye
31 Ocak 2013
402
0
merhaba arkadaşlar ben lise 1 e geçtim daha tercih kısmındayım bilişim ve teknolojiye gidicem ve ilerde bilgisayar programcılığı okuyacağım bilgisayarla aram çok iyi ama nereden başlıyacağımı bilmiyorum şuanda kendimi geliştirmem için ne önerirsiniz bilişim ve teknolojiyi lisede okuyacağım lisede zorlanmamam için tavsiyeniz nedir şimdilik ?

Esxi

Katılımcı Üye
21 Haz 2013
951
0
Tabi, lise1 de düz lsie gibi ders alıcaksın Lise 2 de Donanım ağırlıklı Yazılım dersleride görüceksin. 3. sınıfa geçerken okulunun ayırmış olduğu bölümlerden birini seçip öyle devam ediceksin.

Örn bölümler,
Web Tasarım
Veri Tabanı
Ağ işletmenliği vb. gibi.. okuldan okual değişir.

Bilgisayarla aranın çok iyi olması öneml ideğil ne bildiğin önemli ne bakıdman aran iyi ?

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s
merhaba arkadaşlar ben lise 1 e geçtim daha tercih kısmındayım bilişim ve teknolojiye gidicem ve ilerde bilgisayar programcılığı okuyacağım bilgisayarla aram çok iyi ama nereden başlıyacağımı bilmiyorum şuanda kendimi geliştirmem için ne önerirsiniz bilişim ve teknolojiyi lisede okuyacağım lisede zorlanmamam için tavsiyeniz nedir şimdilik ?

Dostum bende şuan bilişim bölümünde okuyorum ve lise 3 teyim.Lise 1 de normal dersler görüyosun lise 2 de tercihini yapıyosun bilişimi seç ondan sora lise 2de sana vislual studio 2010 programındaki dilleri öğretmeye başlıyolarlar.Bize biraz öğrettiler consolda bişiler felan yazıyoz :D Lise 3 te veri tabanı ve photoshop ve daha fazlasını göreceğiz ;)

Yardımcı olduysam teşşekür butonuna basmayı unutma :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.