bilgisayar yazılımcısı ve mühendisi olan arkadaşlar bakabilir mi lütfen?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
3 Ocak 2011
190
0
arkadaşlar ben ikisi arasında kaldım ve arasındaki farkı yarım yamalak biliyorum hangisinde iş garantisi ve para imkanı daha çok bir de devlet sektörü mü daha iyi yoksa özel sektör mü daha iyi bu meslekler için. bilgisi olan abilerim görüşlerini paylaşırsa sevinirim

Robbaan

Uzman üye
7 Nis 2012
1,329
0
Kardeşim programcılıkta para war. ama sen şirketlerle web tasarım üzerinden çalışabilirsin. bir flash yapım site en dusuk fiyatı 550$ . ;) flash ögrenmek cok zor ama öğrenincede kral sensin. tavsiyemi dikkate al

Benim görüşüm bilgisayar mühendisliği ve devlet kurumu derim.Neden dersen,devlet kurumunda çalıştığın zaman bir kariyerin olur en azından önem arz edecek bir geçmişin.Eğer işin maddiyat boyutu ağır basıyorsa,devlet kurumundan çıksanda özel sektörler seni havada kapar.Ama özel sektörden devlet kurumuna geçmek zor işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.