Bilgisayara ikinci dahili hdd bağlama..

Robbaan

Uzman üye
7 Nis 2012
1,329
0
Arkadaşlar Sorunum Açık. 1TB ve 320 GB HDD (SATA) disklerim mevcut. ikisini aynı anda taktığımda 1.ini görmüyor tek tek taktığımda oluyor ama tek takıncada yine diğerini görmüyor. yani ne yaparsam yapayım bir tane açıkta kalıyor. Power Supply 600W olup net olarak 450 W vermekte. acaba psu dan kaynaklı bir durummu var. kabloları değişmeli olarak denedim. kablolarda bozuk değil. ne yapacağımı şaşırdım ? Bilgisi olan varsa yorum atsın. boş boş yorumlarınızı kendinize saklayın lütfen.. daha iyi anlamaniz için 2 tanede resim ekliyorum.BIOS Menusundden.

1.ci Resim Burada 1 Tane Disk Gözüküyor.
dYS.png

2.ci Resim. Buradada 2 Tane Çalışır Durumda Gözüküyor.
Tz0hl.png

kmc60

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,206
6
Her yer
bilgisayarıma sag tıkla ve yonete gel oradan dısk yonetımınde dıger hdd gorunuyor mu hıc? eger bu olmazsa yalandan format atar gıbı adımları uygula ve gelısmısden dısklerı ayırma menusune gel ordada gorunuyormu bunlar hakkında bılgı verırsen yardımcı olurum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.