Bilgisayarcı Sonrası Kasma

ZeussHack

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
739
0
ANA KARNI
Merhaba. Benim bir laptobum vardı ve ekranım açılmıyordu. Bilgisayarcıya götürdüm, ramlari bozuk vs vs bişeyler dedi. 2x2 GB ramleri alıp yerine 1x4 Gb ram taktı ve laptobu elime aldım. Bana yüklü windows göndermişlerdi fakat çok kasıyordu. Ben tekrar format attım, driverleri vs. yükledim. Normalde cs go da 100 fps altı almayan pc 15 fps almaya başladı. Cs 1.6 da 30-60 fps arası alıyorum. Acaba bu bilgisayarcı içinden parça mı aldı yoksa yanlış yaptığım bir şey mi var ?
Bir de pc genel olarak eskisinden çok daha yavaş

OlcayMarufHan

Katılımcı Üye
27 Şub 2019
889
4
Teşkilat
sorun chrome da gözüküyor şimdi
1- chrome ayarlarına gir aşağıya in gelişmişe tıkla ve orda 'Google Chrome kapandığında arka plan uygulamaları çalıştırmaya devam et' diye bir şey var onu kapat sorun çözüldü başka sorun göremedim ben şahsen :D

ZeussHack

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
739
0
ANA KARNI
ZeussHack
belki düşük frekanslı ram takmıştır , senin elindeki ram dual kit ramdır 2x2 dediğin bide işletim sistemi ve kurulu programlarına göre ve arka planda çalışan programlara göre düşük alabilirsin

önceden 1333 mhz ram vardı. Şimdi baktığımda ise 1067 mhz diyor. Arada bu kadar fark olması sistemi bu kadar etkiler mi ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.