Bilgisayarda Çift Monitör Kullanmak

Pro Hacker Assassin

Katılımcı Üye
19 Nis 2012
610
0
Assassin Hack Team
Merhaba Arkadaşlar.

Windows Vista 64 Bit Masaüstü Bilgisayarım Var. Bu Bilgisayara Yeni Bir Monitör Bağlayıp O Monitörden Güvenlik Kameralarını İzlemek İstiyorum. İzlerkende Aynı Zamanda Bilgisayarın Monitöründen Normal İşlemlerimi de Yapmak İstiyorum. Bana Yardımcı Olur Musunuz ? Teşekkürler...

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,578
4
1,405
Black Sheep
Windows Xp, Vista, Windows 7 ve Windows 8 de masaüstünde boş bir yere sağ tıklayın ve açılan menüden Ekran Çözünürlüğü‘ne tıklayınız.
Not: Windows 10’da ikinci monitörü bağlamak için arama kutusuna Ekran çözünürlüğünü değiştir yazın ve çıkan sonuca tıklayarak ilgili pencereyi açın ve ayarları yapınız.
Birden çok ekran yazısının karşısındaki butona tıklayın ve açılan menüdenBu ekranları genişlet‘i seçin. Ardından Uygula butonuna tıklayınız. Artık iki ekran arasında fareyi bir ekrandan ötekine geçirmek için sağdan sola yada soldan sağa doğru fareyi çekmeniz yeterlidir. Mesela ikinci monitör sağdaysa, fareyi sürekli sağa doğru götürdüğünüz zaman ikinci monitör ekranına geçiş yapacaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.