bilgisayarda metin 2 oynarken birdenbire kapandı ve bir daha acılmadı acaba sorun ne

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JeViL

Üye
23 Ocak 2012
68
0
selam millet öncelikle sorunum şudur
bilgisayarda metin 2 oynarken birdenbire kapandı ve bir daha acılmadı acaba sorun ne olabilir

Hiç Anlyamadım açıkçası..

Son düzenleme:

Alagros

Adanmış Üye
10 Kas 2011
7,364
1
EJAAD.
Konu başlığın konu ile alakalı olmalı kurallar böyle bana kızman gerektiren bir durum yok.
Başlıgını editledim bundan sonra dikkat et.

Sorununa gelince:Bilgisayarında hile falan yüklüyse Shield hileyi görüp Metin2'yi otomatik olarak devre dışı bırakmış olabilir.Tekrar yüklemeyi denedin mi?

Alagros

Adanmış Üye
10 Kas 2011
7,364
1
EJAAD.
Metin 2'de Shield denen koruma var.
O koruma hile veya oyun içinde bug oluşturacak program gördüğü an Metin2'yi devre dışı bırakır.

Ayrıca sana yardım edenlere ters ters cevap verme üslubuna dikkat et.

ata004

Katılımcı Üye
17 Ocak 2012
287
0
Kardeşim bilgisayarda metin 2 engelleyici program veya antivirüs olduğu için kapanmış olabilir veya dosyası eksiktir.

EcLipsee

Uzman üye
27 Eyl 2011
1,358
0
30
Arkadaşlar Kurallara Herkesin Uyması Gerektiği İçin Moderatörler Büyük Bir Disiplin Uygulamak Zorunda,

Sorununa Gelince Tekrardan Yükle Veya Dosyaları C'de İse D'ye Taşı Olmazsa Tekrardan Yükle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.