Bilgisayardan anlayan baksın

Adanabelasi

Uzman üye
3 Kas 2011
1,177
0
Adanalıyık g
(MSI)Daha yeni bi arkadaşa önerdim msinin bilgisayarı daha uygun fiyata bulamazsın hiçbiyerde özellikleri bu fiyat şaşırttı beni sitesi güvenilir istanbul bilişim buyrun
MSI CX61 2OD-231XTR Notebook En Ucuz Fiyat

Bak bu verdiğim bilgisayarın işlemcisi i7 4.nesil ram 8gb ddr3 ekran kartı şuanki en yükseklerden biri nvidia 740m bu bilgisayarla şuanki tüm oyunları en üst düzeyde oynuyabilir önümüzdeki 7-8 seneki oyunlarda hiçbir sıkıntı çekmeden oynuyabilirsin ;) fiyatıda çok uygun packerd bell o özellikler o fiyat o markaya fazla bence aklında bulunsun ;)

Son düzenleme:

k64

Katılımcı Üye
28 Nis 2012
923
0
glasgow
(MSI)Daha yeni bi arkadaşa önerdim msinin bilgisayarı daha uygun fiyata bulamazsın hiçbiyerde özellikleri bu fiyat şaşırttı beni sitesi güvenilir istanbul bilişim buyrun
MSI CX61 2OD-231XTR Notebook En Ucuz Fiyat

Bak bu verdiğim bilgisayarın işlemcisi i7 4.nesil ram 8gb ddr3 ekran kartı şuanki en yükseklerden biri nvidia 740m bu bilgisayarla şuanki tüm oyunları en üst düzeyde oynuyabilir önümüzdeki 7-8 seneki oyunlarda hiçbir sıkıntı çekmeden oynuyabilirsin ;) fiyatıda çok uygun packerd bell o özellikler o fiyat o markaya fazla bence aklında bulunsun ;)

cok super oldu bu reklam demekkki ozellikleri okuyabiliyorsun peki bir soru : sogutma sistemi nasil ? buyuk bir soru isareti o leptopla ben en fazla 4 ay oyun oynarim ondan sonra cope atarim para tuzagi yakalan kurtul :RpS_scared:

Son düzenleme:

byfurkan63

Üye
17 Tem 2014
91
0
Ş.Urfa
dizüstü alacağını bilmiyordum ama dizüstülerde şöyle bir şey var
dell alırsan tasarımı iyi ucuzdur ve garanti koşulları şöyle 2-3 gün içinde evinize gelip tamir edip öle gidiyorlar
asus alırsan dayanaklıdır ama garantisi biraz dandiktir.
benden bu kadar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.