Bilgisayardan Anlayanlar Lutfen Baksınn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
26 Tem 2012
56
0
Keylogger Sorunum Var .

Arkadaslar Ben Kendı Hesaplarımda Bu Islemı Gerceklestım Ve Serverı Olusturdum Olusturduktan Sonra Actım :D Ve Bır Gun Msn me Gırdım Ve Bussuru Keylogger Ne Yazdıgım Falan Hersey Gozukuyor Halada Devam Edıyor Ben Bu Islemı Nasıl Kapatabılırım Hesaplarımı Kapatamam Imkihansız Baska Cozum Yolu Soyleyın . acıll

Son düzenleme:

hackteam66100

Yeni üye
3 Ağu 2012
49
0
Yozgat
Evet arkadaşlar THT de bi çok kişi bu konu üstünde duruyor keyloggerden kesin olarak nasıl kurtulabilirim diye hemen açıklıyorum.

Keyloggerden kurtulmak istiyorsunuz yada pcnizde keylogger warmı yokmu öğrenmek istiyorsunuz hemen şu adımları izleyin..
Başlar-Çalıştır-Cmd- Dos komutuna - Net User yazıp enter diyorsunuz.
Eğer karşınıza < HelpAssistant SUPPORT_388945a0 > bu yazı çıkıyorsa pcnizde keylogger wardır. Peki nasıl Kurtulabilirim Hemen söylüyorum...

Bilgisayarıma Sağ tıklayın - Yönet Deyin - Yerel Kullanıcılar Ve Gruplar'a tıklayın - Users e 2 kez tıklayın - orada HelpAssistant SUPPORT_388945a0 diye bi yazı war onu siliyoruz ve keyloggerden kurtuluyoruz işlem bukadar arkadaşlar :) Pcnizde keylogger olup olmadığını öğrenmek için ikinci bi yöntem silerken yaptığımız işlemdir aynı adımları izleyerek keylogger olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Post basmanız yeterli

Ra's al Ghul

Yaşayan Forum Efsanesi
1 Mar 2007
7,966
2
glenn moors
Evet arkadaşlar THT de bi çok kişi bu konu üstünde duruyor keyloggerden kesin olarak nasıl kurtulabilirim diye hemen açıklıyorum.

Keyloggerden kurtulmak istiyorsunuz yada pcnizde keylogger warmı yokmu öğrenmek istiyorsunuz hemen şu adımları izleyin..
Eğer karşınıza < HelpAssistant SUPPORT_388945a0 > bu yazı çıkıyorsa pcnizde keylogger wardır. Peki nasıl Kurtulabilirim Hemen söylüyorum...

Bilgisayarıma Sağ tıklayın - Yönet Deyin - Yerel Kullanıcılar Ve Gruplar'a tıklayın - Users e 2 kez tıklayın - orada HelpAssistant SUPPORT_388945a0 diye bi yazı war onu siliyoruz ve keyloggerden kurtuluyoruz işlem bukadar arkadaşlar :) Pcnizde keylogger olup olmadığını öğrenmek için ikinci bi yöntem silerken yaptığımız işlemdir aynı adımları izleyerek keylogger olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Post basmanız yeterli

bilmiyorsanız yanlış cevap yazmayın hiç değilse.. bunun keyloger ile ne alaksı var??

Victory*

Kıdemli Üye
22 Tem 2012
2,734
0
Konya

Post basmanız yeterli

Bilip bilmeden konuşma o herkezde olur.Ms-dos penceresine netstat -an | find ":25" yazarsın hata alırsan logger vardır...

AxoniX

Uzman üye
5 Eyl 2011
1,295
0
BackTrack

Post basmanız yeterli

bunun keyloggerle felan hiç mi hiç alakası yok tamamen uydurma :) eğer bilgisayarını iyice temizlemek ve virüs geçirmez olmasını istiyorsan;

Combofix ile tarat, superantispyware programı ile tarat. avira free antivirüsü yükle ve bide yanına comodo firewall yükle bilgisayarda hangi işlemlerin yaptığını sana haberdar ediyor ve çok beğendiğim bi program. bilgisayarınız virüs felan geçirmez :)

26 Tem 2012
56
0
Ya Arkadaslar Keyloggerı ben kendı msn lerımde denedım :D kendı msn em habıre benım dıger msn me yazdıklarımı gosterıyo napcam :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.