Bilgisayardan duman cıktı

BLENCHER

Üye
18 Tem 2014
218
0
Aydın
Az önce bilgisayarinin yanindaki fandan duman cikti ayrıca oynattigimda sanki içinden bir şey kirilmis gibi ses geliyor citir citir ediyor yani
Bilgisayara actim sorunsuz calisiyor. Ama doğrusu patlamasından korkuyorum :D
laptop 4-5 yillik eski ama su ana kadar hic yolda birakmadi çok şükür birde hic temizletmedim
Yardimlarinizi bekliyorum?
Edit : bilgisayarda yanik kokusu yok..

Son düzenleme:

gharmori

Uzman üye
6 Kas 2011
1,950
1
Andromeda G.
Kardeş soğutucu almassan yanabilir parcasi ama mesela ve leptop bu çok cabuk isinir benim masaustu 40° kusurat,zaten tablete bakiyorum çok isiniyor birde şarzda bakiyom soba gibi elimi yakiyor :D

Quinones

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Eki 2008
13,570
1
:D Hey Allahım.. Fanın bobinlerinden biri yanmış olabilir, yada m etal bir şey fana takılmış, sonra da anakartta bir yeri yakmış olabilir. Makinenin aşırı ısınması veya havasız kalması buna sebebiyet verir. gtüreceğin servis kazanacağı parayla dört köşe olacaktır, geçmiş olsun :)

Quinones

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Eki 2008
13,570
1
Vallahi sorun tam nereden kaynaklı veya hasarlı bir donanım varmı onu öğrenmek gerek. Fiyat söylemem güç bu noktada. Sıfır parça takılacak ise fiyat parçaya göre değişir elbet..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.