Bilgisayardan Son Zamanlarda Hatalar Alıyorum Sebebi Nedir ?

Sh3rL0cking

Katılımcı Üye
27 Şub 2016
278
0
BİRBİRİNDEN FARKLI VE BIRBIRINDEN GUZEL 4 TANE HATA

BILGISAYAR ımda son zamanlarda boyle hatalar çıkmaya başladı nedenı nedır ? nasıl gıderılır?
lutfen bırı yardımcı olsun ..

Buradakı setup saglamındır adresınden ıdm olarak ındırdıgım setup tu ama guvenemedım ve sılmek ıstedım boyle bır şey cıktı. Yenıden dene dedıgımde sılmıyor tekrardan cıkıyor, ıptal ve atla dedıgımde sılmıyor. Ne yapmalıyım.

Burada ise Darkcometrat tan rat olusturmustum olusturdugum rat basıt bı şeydı yanı tekrar çıksın , sıstem dosyası olsun felan yoktu ama sılmeye çalıstığımda sılınmıyor

Bu ise yıne IDM yı ındırırken olustu. Hem idm yi kuramadım hemde dosyayı sılemedım.

EVET BU HATA DIGERLERINDEN FARKLI

Rar dosyasından Adobemuse yı çıkarırken boyle oldu. Daha önceden farklı uygulamalardada bu hatayı veriyor ve bişey olmuyordu ama ilerde bi sorun olmasın dıye nedenını merak ettım

LUTFEN EN KUCUK BILGINIZ DAHI VARSA YARDIM EDINIZ

Bu arada Pc me daha önceden tht den assassın s creed skınpack dıye bi şey yukledım ve geri yarım yamalak kaldırabıldım.Arka plan ve başlat duzeldı ama klasorler eskısı gıbı olmadı. Ekran goruntusunden de anlaşıldığı gibi klasor şekilleri farklı. Bunu nasıl çözebilirim acaba ?

/SAYGILARIMLA

Başlık Edit : ShuJaira

Moderatör tarafında düzenlendi:

CodDark

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
398
0
Buldun Beni?
Oturum açtığınız kullanıcı yöneticimi kontrol etmek için şu yolu izleyin.

Başlatı tıklayın.
Denetim Masasına tıklayın.
Kullanıcı hesapları ve Aile koruması altındaki Kullanıcı hesapları ekle veya kaldır tıklayın.
Oturumu açtığınız kullanıcı adının altında Administrator yazmıyorsa kullanıcınız yönetici haklarına sahip değildir. Muhtemelen kullanıcı adınızın altında Standart kullanıcı yazıyordur.
Burada adının altında Administrator yazan kullanıcı ile bilgisayara giriş yapın.
Yine Denetim Masası >
Kullanıcı Hesapları yolunu izleyin.
Administrator hakları vermek istediğiniz kullanıcıyı iki kere tıklayın.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Windows 7 Erişim engellendi hatası çözüm 2:

Dosyaya veya klasöre erişim yetkiniz var mı kontrol edin.

Dosyaya veya klasöre erişim yetkiniz var mı kontrol etmek için şu adımları takip edin:

Dosyayı ya da klasörü sağ tuşla tıklayın.
Özellikler seçeneğine girin.
Güvenlik sekmesini tıklayın.
Grup ya da kullanıcı adları altında kullanıcı adınız var mı yok mu kontrol edin.
Eğer kullanıcı adınız yoksa şu işlemleri yapın.
Düzenle butonuna tıklayın.
Ekle butonuna tıklayın
Gelişmiş butonuna tıklayın.
Şimdi bul butonuna tıklayın.
Kullanıcı listesinden kullanıcı adınızı iki kere tıklayın.
Tamam Butonuna tıklayın.
İzinler ekranında Kullanıcı adınızı seçin.
uzmanim.net için izinler bölümünde İzin ver > Tam denetimi işaretleyin.

'Taipan

Kıdemli Üye
30 Haz 2015
3,847
73
Kullanıcının izinleri sınırlandırılmış. Silmek istediğiniz dosyaya sağ tıklayıp özellikleriden güvenlik bölümünden izinlerinize bakınız.

Sh3rL0cking

Katılımcı Üye
27 Şub 2016
278
0
Oturum açtığınız kullanıcı yöneticimi kontrol etmek için şu yolu izleyin.

Başlatı tıklayın.
Denetim Masasına tıklayın.
Kullanıcı hesapları ve Aile koruması altındaki Kullanıcı hesapları ekle veya kaldır tıklayın.
Oturumu açtığınız kullanıcı adının altında Administrator yazmıyorsa kullanıcınız yönetici haklarına sahip değildir. Muhtemelen kullanıcı adınızın altında Standart kullanıcı yazıyordur.
Burada adının altında Administrator yazan kullanıcı ile bilgisayara giriş yapın.
Yine Denetim Masası >
Kullanıcı Hesapları yolunu izleyin.
Administrator hakları vermek istediğiniz kullanıcıyı iki kere tıklayın.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Windows 7 Erişim engellendi hatası çözüm 2:

Dosyaya veya klasöre erişim yetkiniz var mı kontrol edin.

Dosyaya veya klasöre erişim yetkiniz var mı kontrol etmek için şu adımları takip edin:

Dosyayı ya da klasörü sağ tuşla tıklayın.
Özellikler seçeneğine girin.
Güvenlik sekmesini tıklayın.
Grup ya da kullanıcı adları altında kullanıcı adınız var mı yok mu kontrol edin.
Eğer kullanıcı adınız yoksa şu işlemleri yapın.
Düzenle butonuna tıklayın.
Ekle butonuna tıklayın
Gelişmiş butonuna tıklayın.
Şimdi bul butonuna tıklayın.
Kullanıcı listesinden kullanıcı adınızı iki kere tıklayın.
Tamam Butonuna tıklayın.
İzinler ekranında Kullanıcı adınızı seçin.
uzmanim.net için izinler bölümünde İzin ver > Tam denetimi işaretleyin.

yesıl ıle yazdıgını yapıcaktım ama kullandığım hesap yöneticiymiş
mavi ile yazdığını denedığimde ise yeni sahip ayarlanamıyor erişim engellendi hatası alıyorum ve yıne uygulamalar silinmiyor.

х creaтıve

Özel Üye
13 Haz 2016
2,839
164
işe yaramıyor benimde başıma gelmişti sonu format olmuştu güvenlik güncellemeleri ile alakalı bir problem windows 7 de şu an i.in düzeltilmiş olması gerekiyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.