bilgisayarı geri yükleme asıl yapılıyor bilen var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eses1965

Katılımcı Üye
14 Tem 2008
344
4
bunun pek önemi yok sanırım
arkadaşlar forumdan kill autorun.ifo klasörlerini silmek için dosya indirdim dosyanın ismi kill_autorun-windows toplu iş .bat dosyası diyor ben bunu tıkladığımda ise bilgisayara sayamayacağım kadar gizli dosya desktop falan koydu.ama hala autorun.ifo klasörü duruyor silmedi.
ben bu yüklenen gizli dosyları bulabildiklerimi sildim ama hem c ve hemde d ye bulaşmış birsürü dosya var klasörün içinde,mp3 lerin içinde aklınıza neresi gelirse heryerde var siliyorum gördüklerimi ama bazılarına erişim engellenmiş giremiyorum birde pagefile.sys diye bişey var1.29 gb lık yer işgalediyor onuda silemiyorum çoookkk acillll yardmlarınızı bekliyorum.

sistem geri yükleme yapsam düzelir mi? acaba bilen varmı?
birde geri yüklemeyi nasıl yapıcam biraz detaylı anlatırsanız ilk defa yapıcam da
şimdi den yardım edenlere çok teşekkürler saygılarımla..:woott

25 Tem 2008
139
0
kardesım her 2 sekıldede olr ama sılınecegını sanmıyorum....ama sılınmezde demıyorum...
en guzel we koklu cozum: herseyıne elveda dıyerek format at:)
kolay gelsın:D:D

crematory

Uzman üye
12 Ara 2007
1,212
29
<? echo “Err

Sistem Geri Yüklemede Yedek Yoktur Ki...

Sadece Sistem Geri Yüklemen Açıksa (Format'tan Sonra Ayarlarını Değiştirmediysen Sorun Yok)
Sistem Geri Yüklemesi Yapabilirsin...

Ama Bu Virüsleri Temizlermi Dersen Temizlemez...

crematory

Uzman üye
12 Ara 2007
1,212
29
<? echo “Err

Yedek'lerinin Boyutu Çok Yüksek Değilse Yani Ya Bir Kaç CD yada Bir Kaç DVD'ye Alabiliyorsan Al..

Sonra Low Level Format Çek...

Eski Yedeklerinide Kaspersky Internet Securtiy 2009'dan Geçirerek Geri Bilgisyarına Aktarabilirsin...

Yalnız KIS 2009'u Update Et :D

eses1965

Katılımcı Üye
14 Tem 2008
344
4
_-_

Yedek'lerinin Boyutu Çok Yüksek Değilse Yani Ya Bir Kaç CD yada Bir Kaç DVD'ye Alabiliyorsan Al..

Sonra Low Level Format Çek...

Eski Yedeklerinide Kaspersky Internet Securtiy 2009'dan Geçirerek Geri Bilgisyarına Aktarabilirsin...

Yalnız KIS 2009'u Update Et :D

dostum c de 29.2 gb var d de ise 38.4 gb önemli olan d yi kurtarmak ama d ye bulaşmış gerekli bilgileri cd ye aktardım bakalım sıra formatta.
yalnız bilgisayara bulaşan virüs olsa kasper bulurdu heralde çünkü kasperden ses seda çıkmadı?sorun ne tam olarak bende anlamadım devamlı gizli dosyalar çıkıyor desktop gibi anlamadım..
formatı nasıl atıcam söylermisiniz bende vista home var...

eses1965

Katılımcı Üye
14 Tem 2008
344
4
yardım için saol ama dvd ye alma imkanım yok artık format attırıyım da şu dertten kurtulayım buarada
foruma baktım ama vista da nasıl format atılıyor bulamadım biliyorsan söylersen sevinirim c:format mıydı nasıldı

crematory

Uzman üye
12 Ara 2007
1,212
29
<? echo “Err

Direk dos'tan Format Atamazsın...

Vista DVD'sini Tak...

Sonra Ön Yükleme Yap...

Sonra Sana HDD'nin Bölümlerini Veriyor Ordan Sil De Bölümü Sonra Yeniden Bölüm Oluştur ve Biçimlendir De...

Yükleme Yeri Olarakta Orayı Seç...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.