Bilgisayarım Hangi Oyunları Kaldırır?

sallanankedi

Yeni üye
21 Ağu 2023
15
2
Arkadaşlar ben yaklaşık 10-11 ay önce Huawei laptop aldım. İçinde uzun süre online oyunlar oynadım. Biraz yordum kendisini. Bilgisayarım sizde CS-GO kaldırır mı?

11. Nesil Intel Core i5 2.4ghz
8GB Ram
512 GB SSD
Intel IrisX Graphics Card

Sizde kaldırır mı?? Yoksa geforce now gibi uygulamalar kullanarak mı oynamalıyım?

deeniz^_^

Ar-Ge Ekibi
28 Kas 2021
116
4
42
Arkadaşlar ben yaklaşık 10-11 ay önce Huawei laptop aldım. İçinde uzun süre online oyunlar oynadım. Biraz yordum kendisini. Bilgisayarım sizde CS-GO kaldırır mı?

11. Nesil Intel Core i5 2.4ghz
8GB Ram
512 GB SSD
Intel IrisX Graphics Card

Sizde kaldırır mı?? Yoksa geforce now gibi uygulamalar kullanarak mı oynamalıyım?
cs go valo gibi oyunlar için yüksek donanımlı bilgisayarlara gerek yok oynayabilirsin.

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,432
49
981
Merhabalar

Aslında bilgisayarınızın kaldıracağı oyun çok fazla denebilir ama sizin istediğiniz oyunlar neler mesela sisteme bakarak en azından Metin2 kaldırır diyeyim ben siz bana istediğiniz oyunları söyleyin bakalım yada bunun için özel siteler var bilgisayar bilgilerinizi giriyorsunuz ve size bilgisayarınızın kaldırdığı tüm oyunları gösteriyor.

İyi Forumlar

'Herodot

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
487
11
298
Kuvâ-yi Milliye
İntel Turbo Boost ile işlemcinin %100 çalışmasını sağlayabilirsin ancak bu işlemcinin ömrünü kısaltacaktır.
Diğer türlü geç tepkimelerden oyunu silersiniz, çok geç tepki verir AWP gibi silahlar da refleks atmanızı engeller.

Esenlikler dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.