Bilgisayarım Her Oyunda Kasıyor

Skarter

Uzman üye
9 Tem 2015
1,676
1
Uganda
Bilgisayarım 2-3 Gün Önce İyidi Ama Simdi Video İzlerken Kasıyo Oyun Oynarken Anında Kasıyo Maksımım fps 5 Falan Her Oyunda Ve Bu Yenı Olan Birsey Önceden Laptobun İcini Acıp Temızleyip Salamıstım Acaba Bunla Alakalımı Olabilirmi Sistemim Su Sekilde
Önceden Bögle Bir Şey Olmuyodu Lütfen Yardım Edin İyi Forumlar
4gbram
Nvdida Geforce G102M
İslemci İntel Core 2 T6500 Gmod MbWarband TF2 Falan maksımum 5fps Önceden 40- 50 fps
32 Bit
Windows 10

25 Mar 2016
55
0
Bilgisayarım 2-3 Gün Önce İyidi Ama Simdi Video İzlerken Kasıyo Oyun Oynarken Anında Kasıyo Maksımım fps 5 Falan Her Oyunda Ve Bu Yenı Olan Birsey Önceden Laptobun İcini Acıp Temızleyip Salamıstım Acaba Bunla Alakalımı Olabilirmi Sistemim Su Sekilde
4gbram
Nvdida Geforce G102M
İslemci İntel Core 2 T6500 Gmod MbWarband TF2 Falan maksımum 5fps Önceden 40- 50 fps
32 Bit
Windows 10

Donanımsal bir hataysa birşey diyemem ama yazılınsal bir hataysa HitmanPro ve Advanced System Care ile tarat. Virüs varsa bulur ve gereksiz dosyaları vb. kaldırır bu ikisi.

BordoBereliHack34

Kıdemli Üye
12 Şub 2016
3,141
0
-
Kardeşim Ccleaner ile pcni temizle ve boş dosya tutma pcnde ıslak bezlede silme pc ni
Hiç Unutmam Bi kere Süpürge ile kasayı temizliyodum Usb yi pc ye bağlayan kablolardan birinin
kafası giriş yeri süpürhgenin içine kaçmıştı :D

yasin0233

Katılımcı Üye
5 Eki 2012
569
0
Mersin
Ramin 4 Gb ve Sistemin 32 Bit Bilgisayar Ramin Tamamını Kullanamıyor...Birkaç Müşterim Aynı Sorunu Yaşadı Sistemi 64 Bit Yapınca Hızlandı...eger 64 bit yaptım halen aynı diyorsan sorun donanımsal olabilir

Skarter

Uzman üye
9 Tem 2015
1,676
1
Uganda
Öncelikle Teşekürler Söyle Sögliyeyim
1. Ekran Kartı Güncel
2.Advanced System Care 9 Yüklü Ve İşe Yaramıyor
3.Format Atım
4.Bu Daha Yeni Olan Bir Şey 2 Gün Once Böle Bi Sorunum Yoktu
5.CCleaner Kullandım

Samir007

Katılımcı Üye
31 Ocak 2016
290
0
4gbram
Nvdida Geforce G102M
32 Bit
Windows 10

Kardes sen ilk once Malwarebytes Anti-Malware bu programla bilgisayarini tarat antilerin bulmadigini bile buluyor tavsiye ederim 2. advanced systemcare ile bilgisayarini tarat ne sorun varsa cozer.3. Ekran kartini guncelle. Bu kadar yine olmadiysa donanimsal biseydir.

CybeResen

Üye
9 Tem 2015
54
0
Game Booster 3 tavsiyemdir. Orijinal sitesinden indirebilirsin. Oyun moduna geçtiğinde ram de arkaplanda çalışan gereksiz uygulamaları kapatıyor diye duymuştum tam olarak görevini bilmiyorum ama şahsen kullanıyorum işe yarıyor

trakya13

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
982
0
İstanbul
Donanımsal aletlerine zarar vermediysen sıkıntı cıkmaz,istersen temiz bir format'tan gecir yada advanced system care 9 bu programı denıyebılırsın bilgisayarı baya eskisinden hızlandırır dostum :)

25 Mar 2016
239
0
Baku
Oyunlarin kasmasi bilgisayardan asli ram dan hizdan ama birkac tane seyler soyleye bilirim
oyun oynarken diyer programlari kapa skype mozilla chrome bunlar aciksa kasa bilir
gamebooster kullanarak oyunlarda fps nizi artira bilsiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.